730 m2, biuro do wynajęcia - Warszawa - Wola - 5087/4651/OLW | www.biuronamiare.pl
office_all Przeglądaj setki biur do wynajęcia w Warszawie i wybierz najlepsze dla Twojej firmy.
photo Biura serwisowane, coworking, umeblowane gabinety,
krótkie umowy, elastyczne rozwiązania.
office_clima Biura na wynajem kamienicach, loftach i wykończone w klimatycznym stylu.
office_high Reprezentacyjne biura w najlepszych biurowcach Warszawy. Prestiżowe lokale, wysokie piętra i perły architektury.
office_for_all Ekonomiczne rozwiązania dla każdej firmy, tanie biura na wynajem w Warszawie, duże i małe powierzchnie.
Kategoria: Na wysoki połysk Nr: 5087/4651/OLW
Biuro do wynajęcia O powierzchni: 730 m2 Czynsz 13.85 EUR/m2 (43 475 zł) Koszty ekspl.: 17 zł/m2 (12 410 zł) Atuty:
Klimatyzacja Klimatyzacja
Winda Winda
Recepcja Recepcja
	Otwierane okna Otwierane okna
Parking Parking
Dostęp 24 h Dostęp 24 h
Salka konferencyjna Salka konferencyjna

Nowoczesny biurowiec składający się z 2 budynków połączonych łącznikiem. W budynku, oprócz powierzchni biurowych, będą się znajdować także zielone tarasy z widokiem na panoramę Warszawy, nowoczesne centrum konferencyjne oraz lokale handlowo-usługowe usytuowane na parterze. Budynek cechuje wysoka funkcjonalność, wysoki standard wykończeń oraz innowacyjne rozwiązania proekologiczne. Lokalizacja zapewnia wygodny dostęp do komunikacji tramwajowej i autobusowej oraz do stacji kolejowej Warszawa Koło.


Wyjątkowy dwupoziomowy moduł biurowy posiada 237 metrów kwadratowych tarasu do wyłączonego użytku Najemcy, który jest niewątpliwym atutem tej powierzchni. Ponadto są to szczytowe piętra, co będzie wyróżniało Najemcę na tle całego budynku. Moduł zostanie zaaranżowany zgodnie z wizją Najemcy tak, aby stworzyć biuro jego marzeń. W ramach współpracy z Wynajmującym przewidziane są również zwolnienia z czynszu, które umożliwią uzyskanie jeszcze lepszych warunków najmu. Dodatkowo Najemca będzie mógł wynająć nawet 10 miejsc parkingowych w garażu podziemnym za dodatkową opłatą.

Przedstawione oferty mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Wszystkie ceny podane są jako netto, mogą się różnić w zależności od części wspólnych piętra i budynku.
ZOBACZ PODOBNE FASONY