427 m2, biuro do wynajęcia - Warszawa - Wola - 10383/4651/OLW | www.biuronamiare.pl
Kategoria: Na wysoki połysk Nr: 10383/4651/OLW

Biuro w układzie gabinetowym przy (M) Daszyńskiego

Biuro do wynajęcia O powierzchni: 427 m2 Czynsz 15 EUR/m2 (30 104 zł) Koszty ekspl.: 27 zł/m2 (11 529 zł) Atuty: Klimatyzacja Klimatyzacja Winda Winda Ochrona Ochrona 	Otwierane okna Otwierane okna Recepcja budynkowa Recepcja budynkowa Gotowe do wejścia Gotowe do wejścia Dostęp 24 h Dostęp 24 h plus Wyślij sobie ofertę
ZOBACZ PLAN

Wysokiej klasy obiekt biurowo-handlowy. Lokalizacja bezpośrednio przy jednej z głównych arterii komunikacyjnych zapewnia swobodny dostęp do komunikacji miejskiej. Obiekt połączony jest bezpośrednim przejściem z hotelem, a dodatkowo w budynku znajdują się m.in. centrum konferencyjne, restauracja, bank, kiosk oraz kantyna.

Biuro znajduje się na 7 piętrze i jest w układzie gabinetowym. Istnieje możliwość zmiany układu. Biuro jest wykończone i jest dostępne od zaraz. W budynku istnieje możliwość wynajęcia kilku miejsc parkingowych.

Przedstawione oferty mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Wszystkie ceny podane są jako netto, mogą się różnić w zależności od części wspólnych piętra i budynku.

Warszawa

Wola

Mirów
Cześć!
Chętnie pomogę,
Paweł Podsiedzik

telefon 519 645 528

napisz e-mail napisz e-mail

zostaw namiary zostaw namiary

ZOBACZ PODOBNE FASONY
zadzwoń zadzwoń napisz [email protected] wypełnij wypełnij