321 m2, biuro do wynajęcia - Warszawa - Wola - 14945/4651/OLW | www.biuronamiare.pl
Kategoria: Nr: 14945/4651/OLW
Biuro do wynajęcia O powierzchni: 321 m2 Czynsz 20.5 EUR/m2 (28 296 zł) Koszty ekspl.: 25 zł/m2 (8 025 zł) Atuty:
Klimatyzacja Klimatyzacja
Winda Winda
Recepcja Recepcja
Dostęp 24 h Dostęp 24 h
plus Wyślij sobie ofertę

Wysokiej klasy budynek biurowy wyróżniający się z otoczenia nietypowym wyglądem - front szklanej fasady budynku pokrywa nieregularna tafla skonstruowana z betonowych bloków w kształcie rombów. Biurowiec zlokalizowany jest w dynamicznie rozwijającej się okolicy Ronda Daszyńskiego, co gwarantuje dostęp do linii metra oraz licznych linii autobusowych i tramwajowych.

Powierzchnia biurowa obejmująca całe 14 piętro z pięknym widokiem na panoramę Warszawy. Do lokalu wjeżdża się bezpośrednio windą. Przestrzeń podzielona jest na recepcję, kuchnię, toalety, magazynek, strefę open space, 6 przeszklonych pokoi oraz osobny pokój z pięknym widokiem na centrum mogący służyć np. za salę spotkań. Panoramiczne okna zapewniają bardzo dobry dostęp światła dziennego. Istnieje możliwość zmiany aranżacji lokalu bądź jedynie odświeżenia biura. Istnieje możliwość podpisania krótkiej umowy.

Przedstawione oferty mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Wszystkie ceny podane są jako netto, mogą się różnić w zależności od części wspólnych piętra i budynku.

Warszawa

Wola

Mirów
Cześć!
Chętnie pomogę,
Jakub Bereś

telefon 574 876 899

napisz e-mail napisz e-mail

zostaw namiary zostaw namiary

ZOBACZ PODOBNE FASONY
zadzwoń zadzwoń napisz [email protected] wypełnij wypełnij