286 m2, biuro do wynajęcia - Warszawa - Wola - 2438/4651/OLW | www.biuronamiare.pl
Kategoria: Na wysoki połysk Nr: 2438/4651/OLW
Biuro do wynajęcia O powierzchni: 286 m2 Czynsz 21 EUR/m2 (25 826 zł) Koszty ekspl.: 25 zł/m2 (7 150 zł) Atuty:
Klimatyzacja Klimatyzacja
Winda Winda
Recepcja Recepcja
Parking Parking
Dostęp 24 h Dostęp 24 h
plus Wyślij sobie ofertę

Wysokiej klasy budynek biurowy wyróżniający się z otoczenia nietypowym wyglądem - front szklanej fasady budynku pokrywa nieregularna tafla skonstruowana z betonowych bloków w kształcie rombów. Biurowiec zlokalizowany jest w dynamicznie rozwijającej się okolicy Ronda Daszyńskiego, co gwarantuje dostęp do linii metra oraz licznych linii autobusowych i tramwajowych.

Powierzchnia biurowa obejmująca całe 14 piętro z pięknym widokiem na panoramę Warszawy. Do lokalu wjeżdża się bezpośrednio windą. Przestrzeń podzielona jest na recepcję, kuchnię, toalety, magazynek, strefę open space, 6 przeszklonych pokoi oraz osobny pokój z pięknym widokiem na centrum mogący służyć np. za salę spotkań. Panoramiczne okna zapewniają bardzo dobry dostęp światła dziennego.

Przedstawione oferty mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Wszystkie ceny podane są jako netto, mogą się różnić w zależności od części wspólnych piętra i budynku.

Warszawa

Mirów

Wola
Cześć!
Chętnie pomogę,
Jakub Bereś

telefon 574 876 899

napisz e-mail napisz e-mail

wypełnij formularz wypełnij formularz

ZOBACZ PODOBNE FASONY
zadzwoń zadzwoń napisz jakub@biuronamiare.pl wypełnij wypełnij