284 m2, biuro do wynajęcia - Warszawa - Wola - 17009/4651/OLW | www.biuronamiare.pl
Kategoria: Na wysoki połysk Nr: 17009/4651/OLW

Krótka umowa przy metrze, budynek klasy A

Biuro do wynajęcia O powierzchni: 284 m2 Czynsz 18.5 EUR/m2 (23 906 zł) Koszty ekspl.: 25 zł/m2 (7 100 zł) Atuty: Klimatyzacja Klimatyzacja Winda Winda Ochrona Ochrona Recepcja budynkowa Recepcja budynkowa Gotowe do wejścia Gotowe do wejścia Krótka umowa Krótka umowa Dostęp 24 h Dostęp 24 h plus Wyślij sobie ofertę
ZOBACZ PLAN

Wysokiej klasy budynek biurowy wyróżniający się z otoczenia nietypowym wyglądem - front szklanej fasady budynku pokrywa nieregularna tafla skonstruowana z betonowych bloków w kształcie rombów. Biurowiec zlokalizowany jest w dynamicznie rozwijającej się okolicy Ronda Daszyńskiego, co gwarantuje dostęp do linii metra oraz licznych linii autobusowych i tramwajowych.

Do wynajęcia gotowe do wejścia biuro. Lokal składa się z 7 dużych gabinetów, sali konferencyjnej, aneksu kuchennego i toalet.
Możliwość podpisania umowy nawet na rok.
Budynek klasy A, w pobliżu metra.
Jeden najemca na całym piętrze.

Przedstawione oferty mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Wszystkie ceny podane są jako netto, mogą się różnić w zależności od części wspólnych piętra i budynku.

Warszawa

Wola

Mirów
Cześć!
Chętnie pomogę,
Jakub Bereś

telefon 574 876 899

napisz e-mail napisz e-mail

zostaw namiary zostaw namiary

ZOBACZ PODOBNE FASONY
zadzwoń zadzwoń napisz [email protected] wypełnij wypełnij