246 m2, biuro do wynajęcia - Warszawa - Wola - 1939/4651/OLW | www.biuronamiare.pl
Kategoria: Na wysoki połysk Nr: 1939/4651/OLW

Atrakcyjne biuro z widokiem na panoramę miasta

Biuro do wynajęcia O powierzchni: 246 m2 Czynsz 21 EUR/m2 (23 505 zł) Koszty ekspl.: 25 zł/m2 (6 150 zł) Atuty: Klimatyzacja Klimatyzacja Winda Winda Ochrona Ochrona Recepcja budynkowa Recepcja budynkowa Dostęp 24 h Dostęp 24 h plus Wyślij sobie ofertę
ZOBACZ PLAN

Jeden z najwyższych i najbardziej rozpoznawalnych budynków biurowych w Warszawie. Lokalizacja umożliwia sprawny dojazd w inne części miasta. Na pierwszych 2 poziomach znajduje się centrum handlowe, restauracje, kawiarnia oraz punkt kurierski. Dodatkowym atutem są udogodnienia dla rowerzystów.

Powierzchnia znajduje się na 37 piętrze w budynku. Biuro z podziałem na 5 gabinetów, open space oraz aneks kuchenny, natomiast układ biura może zostać dopasowany do indywidualnych potrzeb najemcy. Wynajmujący proponuje budżet na wykończenie powierzchni oraz zachęty finansowe w postaci wakacji czynszowych.

Przedstawione oferty mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Wszystkie ceny podane są jako netto, mogą się różnić w zależności od części wspólnych piętra i budynku.

Warszawa

Wola

Mirów
Cześć!
Chętnie pomogę,
Paweł Podsiedzik

telefon 519 645 528

napisz e-mail napisz e-mail

zostaw namiary zostaw namiary

ZOBACZ PODOBNE FASONY
zadzwoń zadzwoń napisz [email protected] wypełnij wypełnij