150 m2, biura do wynajem - Warszawa - Wola - 25955/4651/OLW | www.biuronamiare.pl
NR 25955/4651/OLW

Jasne, tanie biuro w Domu Mody Klif

Biuro do wynajęcia O powierzchni: 150 m2 Czynsz: 14.5 EUR/m2 (10 223 zł) Koszty ekspl.: 29 zł/m2 (4 350 zł)

Atuty:

Klimatyzacja Klimatyzacja Winda Winda Ochrona Ochrona Recepcja budynkowa Recepcja budynkowa Gotowe do wejścia Gotowe do wejścia Dostęp 24 h Dostęp 24 h
plus Wyślij sobie ofertę
Dodaj do ulubionych
ZOBACZ PLAN

KLIF TOWER to biurowiec zlokalizowany na warszawskiej Woli, blisko nowego centrum biznesowego stolicy. Budynek sąsiaduje z Domem Mody Klif. Kompleks oferuje ponad 920 monitorowanych miejsc parkingowych, stację ładowania aut elektrycznych oraz parking rowerowy. Bliskość pętli autobusowej, ścieżek rowerowych oraz linii tramwajowych, zapewniają sprawną komunikację z 1 i 2 linią metra oraz pozostałymi dzielnicami stolicy. Z budynku rozciąga się wspaniały widok na centrum miasta oraz zieleń.

Kameralne, bardzo jasne i ciche biuro na 2 piętrze w galerii Dom Mody Klif. Składa się przestrzeni open space, 3 oddzielnych pokoi, w tym dwóch przeszklonych oraz aneksu kuchennego. W lokalu jest klimatyzacja i uchylne okna. Dużym atutem jest winda towarowa, która znajduje się tuż przy wejściu do biura. Jest to komfort przede wszystkim dla firm, które często przewożą różnego rodzaju towary. Możliwość wynajęcia wielu miejsc parkingowych. Dostępne od zaraz.

Przedstawione oferty mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Wszystkie ceny podane są jako netto, mogą się różnić w zależności od części wspólnych piętra i budynku.

Warszawa

Wola

Nowolipki
Cześć!
Chętnie pomogę,
Fatima Zakrzewska

telefon 22 299 17 27

napisz e-mail napisz e-mail

zostaw namiary zostaw namiary

ZOBACZ PODOBNE FASONY
zadzwoń zadzwoń napisz napisz wypełnij wypełnij