150 m2, biuro do wynajęcia - Warszawa - Wola - 20812/4651/OLW | www.biuronamiare.pl
Kategoria: Na wysoki połysk Nr: 20812/4651/OLW

Dobrze doświetlone biuro na Woli w niskiej cenie

Biuro do wynajęcia O powierzchni: 150 m2 Czynsz 12 EUR/m2 (8 460 zł) Koszty ekspl.: 23 zł/m2 (3 450 zł) Atuty: Klimatyzacja Klimatyzacja Winda Winda Ochrona Ochrona 	Otwierane okna Otwierane okna Recepcja budynkowa Recepcja budynkowa Gotowe do wejścia Gotowe do wejścia Dostęp 24 h Dostęp 24 h plus Wyślij sobie ofertę
ZOBACZ PLAN

KLIF TOWER to biurowiec zlokalizowany na warszawskiej Woli, blisko nowego centrum biznesowego stolicy. Budynek sąsiaduje z Domem Mody Klif. Kompleks oferuje ponad 920 monitorowanych miejsc parkingowych, stację ładowania aut elektrycznych oraz parking rowerowy. Bliskość pętli autobusowej, ścieżek rowerowych oraz linii tramwajowych, zapewniają sprawną komunikację z 1 i 2 linią metra oraz pozostałymi dzielnicami stolicy. Z budynku rozciąga się wspaniały widok na centrum miasta oraz zieleń.

Kameralne, bardzo jasne i ciche biuro na 2 piętrze w galerii Dom Mody Klif. Składa się przestrzeni open space, 3 oddzielnych pokoi, w tym dwóch przeszklonych oraz aneksu kuchennego. W lokalu jest klimatyzacja i uchylne okna. Dużym atutem jest winda towarowa, która znajduje się tuż przy wejściu do biura. Jest to komfort przede wszystkim dla firm, które często przewożą różnego rodzaju towary. Pod budynkiem znajduje się bardzo dużo miejsc parkingowych. Dostępne od zaraz.

Przedstawione oferty mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Wszystkie ceny podane są jako netto, mogą się różnić w zależności od części wspólnych piętra i budynku.

Warszawa

Wola

Nowolipki
Cześć!
Chętnie pomogę,
Natalia Śliwowska

telefon 531 767 508

napisz e-mail napisz e-mail

zostaw namiary zostaw namiary

ZOBACZ PODOBNE FASONY
zadzwoń zadzwoń napisz [email protected] wypełnij wypełnij