62 m2, biuro do wynajęcia - Warszawa - Targówek - 8676/4651/OLW | www.biuronamiare.pl
Kategoria: Na wysoki połysk Nr: 8676/4651/OLW
 
Biuro do wynajęcia O powierzchni: 62.86 m2 Czynsz 71.59 zł/m2 (4 500 zł) Koszty ekspl.: 11.32 zł/m2 (712 zł) Atuty: Winda Winda Dostęp 24 h Dostęp 24 h plus Wyślij sobie ofertę

Nowoczesny kompleks mieszkalno-usługowo-biurowy na Targówku. Część mieszkalna została zaprojektowana na 650 mieszkań, co może stanowić doskonałą bazę kontrahentów. Część usługowo-biurowa wyróżnia się kolorem i panoramicznymi oknami, jest również bardzo dobrze widoczna z ulicy. W najbliższym sąsiedztwie znajduje się Las Bródnowski i liczne centra handlowe, m.in. Atrium Targówek. Lokalizacja zapewnia szybki dostęp do drogi ekspresowej S8, przystanek autobusowy tuż przy kompleksie oraz 8 minut spacerem do stacji 2 linii metra, która jest obecnie w budowie.

Doskonale doświetlony lokal o charakterze biurowym lub usługowym, znajdujący się na 1 piętrze. Atutem jest wysoki sufit oraz prywatny aneks kuchenny i toaleta. Powierzchnia aktualnie w stanie deweloperskim, do aranżacji. Dodatkowo istnieje możliwość wynajęcia miejsca parkingowego w cenie 250 PLN brutto miesięcznie.

Przedstawione oferty mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Wszystkie ceny podane są jako netto, mogą się różnić w zależności od części wspólnych piętra i budynku.

Warszawa

Targówek

Cześć!
Chętnie pomogę,
Jakub Bereś

telefon 574 876 899

napisz e-mail napisz e-mail

zostaw namiary zostaw namiary

ZOBACZ PODOBNE FASONY
zadzwoń zadzwoń napisz [email protected] wypełnij wypełnij