351 m2, biuro do wynajęcia - Warszawa - Śródmieście - 23152/4651/OLW | www.biuronamiare.pl
Kategoria: Na wysoki połysk Nr: 23152/4651/OLW

Biuro w centrum Warszawy

Biuro do wynajęcia O powierzchni: 351 m2 Czynsz 18 EUR/m2 (29 695 zł) Koszty ekspl.: 30 zł/m2 (10 530 zł) Atuty: Klimatyzacja Klimatyzacja Winda Winda Ochrona Ochrona Recepcja budynkowa Recepcja budynkowa Gotowe do wejścia Gotowe do wejścia Krótka umowa Krótka umowa Dostęp 24 h Dostęp 24 h plus Wyślij sobie ofertę
ZOBACZ PLAN

Budynek biurowy zlokalizowany w samym Centrum Warszawy. Lokalizacja gwarantuje dogodny dostęp do środków komunikacji miejskiej. W pobliżu znajduję się stacja metra Centrum oraz liczne przystanki autobusowe i tramwajowe. W najbliższej okolicy dostępne restauracje, hotele oraz sklepy.

Możliwa do wydzielenia powierzchnia na 1 piętrze w budynku Wykończona, gotowa do wprowadzenia w układzie gabinetowym z kuchnią toaletami oraz salą konferencyjną i niedużym open spacem. Możliwość wynajęcia miejsc parkingowych.

Zdjęcia przedstawiają przykładową powierzchnię w budynku.

Przedstawione oferty mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Wszystkie ceny podane są jako netto, mogą się różnić w zależności od części wspólnych piętra i budynku.

Warszawa

Śródmieście

Cześć!
Chętnie pomogę,
Natalia Śliwowska

telefon 531 767 508

napisz e-mail napisz e-mail

zostaw namiary zostaw namiary

ZOBACZ PODOBNE FASONY
zadzwoń zadzwoń napisz [email protected] wypełnij wypełnij