292 m2, biuro do wynajęcia - Warszawa - Śródmieście - 21499/4651/OLW | www.biuronamiare.pl
Kategoria: Na wysoki połysk Nr: 21499/4651/OLW
 
Biuro do wynajęcia O powierzchni: 292 m2 Czynsz 21 EUR/m2 (28 820 zł) Koszty ekspl.: 29 zł/m2 (8 468 zł) Atuty: Klimatyzacja Klimatyzacja Winda Winda Ochrona Ochrona 	Otwierane okna Otwierane okna Recepcja budynkowa Recepcja budynkowa plus Wyślij sobie ofertę

Nowoczesny starannie zaprojektowany budynek biurowy, ma 11 kondygnacji naziemnych oraz parking podziemny. Najniższe kondygnacje zajmuje elegancki pasaż handlowy. Przeszklone atrium z wewnętrznym dziedzińcem, wysoki standard wykończeń oraz nowoczesna infrastruktura nadają budynkowi prestiżowy charakter. Biurowiec położony jest w ścisłym centrum stolicy, przy skrzyżowaniu ul. Marszałkowskiej i Al. Jerozolimskich - lokalizacja zapewnia idealny dostęp do wszelkich środków komunikacji miejskiej oraz łatwe połączenie z najbardziej odległymi częściami miasta. W sąsiedztwie znajduje się Dworzec Centralny, stacja Metro Centrum, liczne hotele i instytucje finansowe. dziedzińcem dodają szyku i nadają prestiżowy charakter.

Biuro znajduje się na 1. piętrze w budynku z windą. Układ może zostać dopasowany do potrzeb i preferencji przyszłego najemcy. Właściciel oferuje zachęty finansowe w postaci wakacji czynszowych i budżetu na fit-out. Dostępne są 4 miejsca parkingowe w cenie 250 euro za miejsce.

Przedstawione oferty mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Wszystkie ceny podane są jako netto, mogą się różnić w zależności od części wspólnych piętra i budynku.

Warszawa

Śródmieście

Cześć!
Chętnie pomogę,
Marcin Nowak

telefon 574 102 996

napisz e-mail napisz e-mail

zostaw namiary zostaw namiary

ZOBACZ PODOBNE FASONY
zadzwoń zadzwoń napisz [email protected] wypełnij wypełnij