458 m2, biuro do wynajęcia - Warszawa - Mokotów - 17359/4651/OLW | www.biuronamiare.pl
Kategoria: Na wysoki połysk Nr: 17359/4651/OLW

Gotowe biuro z tarasem i pięknym widokiem

Biuro do wynajęcia O powierzchni: 458 m2 Czynsz 12 EUR/m2 (25 831 zł) Koszty ekspl.: 20.67 zł/m2 (9 467 zł) Atuty: Klimatyzacja Klimatyzacja Ochrona Ochrona Recepcja budynkowa Recepcja budynkowa Gotowe do wejścia Gotowe do wejścia Dostęp 24 h Dostęp 24 h plus Wyślij sobie ofertę

Biurowiec zlokalizowany w biznesowej części Mokotowa. Tuż obok budynku znajdują się przystanki autobusowe i tramwajowe. W pieszej odległości są stacja kolejowa PKP Służewiec oraz Galeria Mokotów. Autobusem łatwo dojechać do Metra Wilanowska. Dojazd autem na lotnisko zajmuje około 10 minut.
W obiekcie znajdują się liczne udogodnienia dla najemców, w tym sklep spożywczy, kantyna, infrastruktura dla rowerzystów z prysznicami, myjnia samochodowa.
W bliskiej okolicy można znaleźć liczne restauracje, obiekty sportowe oraz przedszkola.

Biuro na 9. piętrze, podzielone na różnej wielkości pomieszczenia. Właściciel oferuje możliwość dostosowania powierzchni do potrzeb przyszłego najemcy oraz zachęty finansowe. Dostępne od zaraz.
Możliwość wynajęcia miejsca postojowego w cenie 90 EUR.

Przedstawione oferty mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Wszystkie ceny podane są jako netto, mogą się różnić w zależności od części wspólnych piętra i budynku.

Warszawa

Mokotów

Służewiec
Cześć!
Chętnie pomogę,
Jakub Bereś

telefon 793 011 061

napisz e-mail napisz e-mail

zostaw namiary zostaw namiary

ZOBACZ PODOBNE FASONY
zadzwoń zadzwoń napisz [email protected] wypełnij wypełnij