350 m2, biuro do wynajęcia - Warszawa - Żoliborz - 19546/4651/OLW | www.biuronamiare.pl
Kategoria: Na każdą kieszeń , Metr z klimatem Nr: 19546/4651/OLW
 
Biuro do wynajęcia O powierzchni: 350 m2 Czynsz 102.86 zł/m2 (36 000 zł) Koszty ekspl.: brak Atuty: 	Otwierane okna Otwierane okna plus Wyślij sobie ofertę

Wybudowana w latach 20-tych XX wieku w samym sercu Żoliborza Oficerskiego elegancka willa to doskonała propozycja na siedzibę firmy. Atutem nieruchomości jest rozległy ogród.
Ta przedwojenna niezwykle klimatyczna nieruchomość położona jest na dużej działce, w najlepszej lokalizacji w dzielnicy. Bardzo dobrze skomunikowana dzięki przystankom tramwajowym i autobusowym. W niedalekiej odległości dw. Gdański i metro.

Stylowa kamienica idealna na siedzibę firmy. Oferuje 350 mkw. powierzchni biurowej na dwóch poziomach w układzie gabinetowym. Niewątpliwym atutem jest własny parking i przestronny ogród.

Przedstawione oferty mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Wszystkie ceny podane są jako netto, mogą się różnić w zależności od części wspólnych piętra i budynku.

Warszawa

Żoliborz

Cześć!
Chętnie pomogę,
Ewa Kowalczyk

telefon 794 114 893

napisz e-mail napisz e-mail

zostaw namiary zostaw namiary

ZOBACZ PODOBNE FASONY
zadzwoń zadzwoń napisz [email protected] wypełnij wypełnij