580 m2, biuro do wynajęcia - Warszawa - Śródmieście - 18947/4651/OLW | www.biuronamiare.pl
Kategoria: Na każdą kieszeń Nr: 18947/4651/OLW

Przestronny lokal na parterze obok Starego Miasta

Biuro do wynajęcia O powierzchni: 580 m2 Czynsz 60 zł/m2 (34 800 zł) Koszty ekspl.: 20 zł/m2 (11 600 zł) Atuty: Klimatyzacja Klimatyzacja Winda Winda Ochrona Ochrona 	Otwierane okna Otwierane okna Salka konferencyjna Salka konferencyjna Recepcja budynkowa Recepcja budynkowa Gotowe do wejścia Gotowe do wejścia Dostęp 24 h Dostęp 24 h plus Wyślij sobie ofertę

Kamienica biurowa znajdująca się blisko Placu Krasińskich, oferująca powierzchnie dla firm szukających biura w świetnej lokalizacji za rozsądną cenę. Lokalizacja zapewnia dobry dostęp do komunikacji miejskiej. W odległości 5-minutowego spaceru znajduje się Rynek Starego Miasta. Dodatkowym atutem jest parking oraz atrakcyjne sale konferencyjno-eventowe do wynajęcia (nawet do 150 osób).

Biuro w układzie mieszanym, które składa się z open space, gabinetów, toalet oraz kuchni. Lokal jest klimatyzowany. Biuro znajduje się na parterze i posiada osobne wejście z parkingu z dojazdem dla samochodów z zewnątrz. Może pełnić rolę biurową, biurowo-magazynową, szkoleniową lub jako szkoła tańca.

Przedstawione oferty mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Wszystkie ceny podane są jako netto, mogą się różnić w zależności od części wspólnych piętra i budynku.

Warszawa

Śródmieście

Cześć!
Chętnie pomogę,
Natalia Śliwowska

telefon 531 767 508

napisz e-mail napisz e-mail

zostaw namiary zostaw namiary

ZOBACZ PODOBNE FASONY
zadzwoń zadzwoń napisz [email protected] wypełnij wypełnij