340 m2, biuro do wynajęcia - Warszawa - Śródmieście - 22213/4651/OLW | www.biuronamiare.pl
Kategoria: Na każdą kieszeń Nr: 22213/4651/OLW

Przestronny lokal obok Starego Miasta

Biuro do wynajęcia O powierzchni: 340 m2 Czynsz 44 zł/m2 (14 960 zł) Koszty ekspl.: 20 zł/m2 (6 800 zł) Atuty: Klimatyzacja Klimatyzacja Winda Winda Ochrona Ochrona 	Otwierane okna Otwierane okna Salka konferencyjna Salka konferencyjna Recepcja budynkowa Recepcja budynkowa Gotowe do wejścia Gotowe do wejścia Dostęp 24 h Dostęp 24 h plus Wyślij sobie ofertę

Kamienica biurowa znajdująca się blisko Placu Krasińskich, oferująca powierzchnie dla firm szukających biura w świetnej lokalizacji za rozsądną cenę. Lokalizacja zapewnia dobry dostęp do komunikacji miejskiej. W odległości 5-minutowego spaceru znajduje się Rynek Starego Miasta. Dodatkowym atutem jest parking oraz atrakcyjne sale konferencyjno-eventowe do wynajęcia (nawet do 150 osób).

Lokal znajduje się w przyziemiu. Na powierzchni dostępne są indywidualne toalety oraz aneks kuchenny. Lokal idealnie sprawdzi się jako showroom, galeria sztuki czy sala fitness lub szkoła tańca. Dostępny od zaraz.

Przedstawione oferty mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Wszystkie ceny podane są jako netto, mogą się różnić w zależności od części wspólnych piętra i budynku.

Warszawa

Śródmieście

Cześć!
Chętnie pomogę,
Natalia Śliwowska

telefon 531 767 508

napisz e-mail napisz e-mail

zostaw namiary zostaw namiary

ZOBACZ PODOBNE FASONY
zadzwoń zadzwoń napisz [email protected] wypełnij wypełnij