190 m2, biuro do wynajęcia - Warszawa - Śródmieście - 18801/4651/OLW | www.biuronamiare.pl
Kategoria: Na każdą kieszeń Nr: 18801/4651/OLW

Biuro z dużymi oknami, blisko Starego Miasta

Biuro do wynajęcia O powierzchni: 190.5 m2 Czynsz 58 zł/m2 (11 049 zł) Koszty ekspl.: 20 zł/m2 (3 810 zł) Atuty: Klimatyzacja Klimatyzacja Winda Winda Ochrona Ochrona 	Otwierane okna Otwierane okna Salka konferencyjna Salka konferencyjna Recepcja budynkowa Recepcja budynkowa Gotowe do wejścia Gotowe do wejścia Dostęp 24 h Dostęp 24 h plus Wyślij sobie ofertę

Kamienica biurowa znajdująca się blisko Placu Krasińskich, oferująca powierzchnie dla firm szukających biura w świetnej lokalizacji za rozsądną cenę. Lokalizacja zapewnia dobry dostęp do komunikacji miejskiej. W odległości 5-minutowego spaceru znajduje się Rynek Starego Miasta. Dodatkowym atutem jest parking oraz atrakcyjne sale konferencyjno-eventowe do wynajęcia (nawet do 150 osób).

Biuro na 4 piętrze w budynku z windą. Składa się z dwóch większych pomieszczeń typu open space oraz dwóch gabinetów. Dodatkowo w lokalu znajdują się serwerownia, kuchnia, toalety oraz korytarz. Klimatyzacja umieszczona jest w każdym pomieszczeniu. Duże okna zapewniają świetny dostęp do naturalnego światła, co sprzyja efektywnej pracy.

Możliwa jest zmiana układu powierzchni. Wynajmujący zapewnia odświeżenie lokalu.

Przedstawione oferty mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Wszystkie ceny podane są jako netto, mogą się różnić w zależności od części wspólnych piętra i budynku.

Warszawa

Śródmieście

Cześć!
Chętnie pomogę,
Natalia Śliwowska

telefon 531 767 508

napisz e-mail napisz e-mail

zostaw namiary zostaw namiary

ZOBACZ PODOBNE FASONY
zadzwoń zadzwoń napisz [email protected] wypełnij wypełnij