260 m2, biuro do wynajęcia - Warszawa - Praga-Północ - 8836/4651/OLW | www.biuronamiare.pl
Kategoria: Na każdą kieszeń , Na wysoki połysk Nr: 8836/4651/OLW
Biuro do wynajęcia O powierzchni: 260 m2 Czynsz 13.5 EUR/m2 (15 093 zł) Koszty ekspl.: 19 zł/m2 (4 940 zł) Atuty:
Klimatyzacja Klimatyzacja
Winda Winda
Recepcja Recepcja
	Otwierane okna Otwierane okna
Dostęp 24 h Dostęp 24 h
plus Wyślij sobie ofertę

Biurowiec wyróżniający się spośród okolicznych budynków. Lokalizacja przy drodze 801 (tzw. Trasa Nadwiślańska) oraz w pieszej odległości od Metra Dworzec Wileński, gwarantuje dobry dojazd zarówno własnym autem, jak i komunikacją publiczną. Znajdujący się w odległości 450 m most zapewnia łatwe połączenie z centrum. Dodatkowym atutem jest piękny widok na lewobrzeżną Warszawę z wyższych pięter, pobliski Park Praski oraz Stadion Narodowy.

Biuro obejmujące całe 9 piętro, do dowolnej aranżacji. Możliwy podział na gabinety jak i układ mieszany. Kuchnia i toalety są do wyłącznego korzystania przez najemcę. Toalety właściciel wykończy w standardzie widocznym na zdjęciu. Niewątpliwym atutem biura jest przepiękny widok na panoramę Warszawy, Starówkę i Wisłę. Zdjęcia prezentują stan aktualny oraz aranżację poprzedniego najemcy.

Przedstawione oferty mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Wszystkie ceny podane są jako netto, mogą się różnić w zależności od części wspólnych piętra i budynku.

Warszawa

Praga-Północ

Cześć!
Chętnie pomogę,
Andrzej Chudecki

telefon 517 600 603

napisz e-mail napisz e-mail

zostaw namiary zostaw namiary

ZOBACZ PODOBNE FASONY
zadzwoń zadzwoń napisz [email protected] wypełnij wypełnij