314 m2, biuro do wynajęcia - Warszawa - Wola - 18367/4651/OLW | www.biuronamiare.pl
Kategoria: Metr z klimatem Nr: 18367/4651/OLW

Loftowy klimat, atrakcyjna cena - od zaraz

Biuro do wynajęcia O powierzchni: 314 m2 Czynsz 13.27 EUR/m2 (18 959 zł) Koszty ekspl.: 18.5 zł/m2 (5 809 zł) Atuty: Klimatyzacja Klimatyzacja Ochrona Ochrona 	Otwierane okna Otwierane okna Salka konferencyjna Salka konferencyjna Recepcja budynkowa Recepcja budynkowa Gotowe do wejścia Gotowe do wejścia Krótka umowa Krótka umowa Umeblowane Umeblowane plus Wyślij sobie ofertę

Jeden z pięciu budynków kompleksu biurowego w klimatycznej części Woli. Budynki cechuje pierwotna magazynowa konstrukcja oraz historyczna architektura, całość otacza zieleń. Po modernizacji kompleks stał się połączeniem tradycji z nowoczesnością. Do dyspozycji najemców są m.in. kantyna, centrum konferencyjne, parking, prysznice dla rowerzystów oraz strefa relaksu. Przyjemna i jednocześnie dobrze skomunikowana okolica - w pieszej odległości pętla autobusowa i tramwaje.

Kompletne i samowystarczalne biuro na 1 piętrze – w formie samodzielnego modułu złożonego z recepcji z niewielkim lobby, przytulnej, jasnej kuchni z jadalnią, toalet, sali konferencyjnej dla 8 osób, 3 gabinetów i dwóch przestrzeni typu open space. Możliwość wynajęcia biura z meblami. Biuro może pomieścić ponad 30 osób. Minimalna długość umowy to 1 rok.
W budynku można wynająć gotową powierzchnię od ok 200m2 do 1300m2.

Przedstawione oferty mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Wszystkie ceny podane są jako netto, mogą się różnić w zależności od części wspólnych piętra i budynku.

Warszawa

Wola

Nowolipki
Cześć!
Chętnie pomogę,
Andrzej Chudecki

telefon 517 600 603

napisz e-mail napisz e-mail

zostaw namiary zostaw namiary

ZOBACZ PODOBNE FASONY
zadzwoń zadzwoń napisz [email protected] wypełnij wypełnij