170 m2, biuro do wynajęcia - Warszawa - Śródmieście - 8015/4651/OLW | www.biuronamiare.pl
Kategoria: Metr z klimatem Nr: 8015/4651/OLW

Dostępne od zaraz biuro w sąsiedztwie metra

Biuro do wynajęcia O powierzchni: 170 m2 Czynsz 65 zł/m2 (11 050 zł) Koszty ekspl.: 16.5 zł/m2 (2 805 zł) Atuty: Ochrona Ochrona 	Otwierane okna Otwierane okna Recepcja budynkowa Recepcja budynkowa Gotowe do wejścia Gotowe do wejścia Krótka umowa Krótka umowa Dostęp 24 h Dostęp 24 h plus Wyślij sobie ofertę

Zmodernizowana kamienica biurowa położona w ścisłym centrum miasta. Lokalizacja zapewnia dogodny dostęp do komunikacji miejskiej - w pobliżu znajduje się stacja metra Świętokrzyska oraz przystanki autobusowe i tramwajowe. Dodatkowym atutem jest klimatyzacja, otwierane okna oraz elektroniczny dostęp do budynku.

Do wynajęcia powierzchnia biurowa składająca się z 4 pokoi. Kuchnia i toalety w częściach wspólnych, dostępne od zaraz. Istnieje możliwość dostosowania powierzchni do potrzeb najemcy. Opłata eksploatacyjna wynosi 16,5 zł/mkw.
Zdjęcia przedstawiają przykładowe pomieszczenia biurowe w tym budynku.

Zapraszam na prezentację.

Przedstawione oferty mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Wszystkie ceny podane są jako netto, mogą się różnić w zależności od części wspólnych piętra i budynku.

Warszawa

Śródmieście

Cześć!
Chętnie pomogę,
Magdalena Matusik

telefon 222222222

napisz e-mail napisz e-mail

zostaw namiary zostaw namiary

ZOBACZ PODOBNE FASONY
zadzwoń zadzwoń napisz [email protected] wypełnij wypełnij