326 m2, biuro do wynajęcia - Warszawa - Śródmieście - 6478/4651/OLW | www.biuronamiare.pl
Kategoria: Metr z klimatem Nr: 6478/4651/OLW

Prestiżowy lokal na parterze w Śródmieściu

Biuro do wynajęcia O powierzchni: 326 m2 Czynsz 26 EUR/m2 (38 566 zł) Koszty ekspl.: 21.4 zł/m2 (6 976 zł) Atuty: Klimatyzacja Klimatyzacja Ochrona Ochrona 	Otwierane okna Otwierane okna Gotowe do wejścia Gotowe do wejścia Dostęp 24 h Dostęp 24 h plus Wyślij sobie ofertę
ZOBACZ PLAN

Odrestaurowana zabytkowa kamienica biurowa, z zachowanym oryginalnym kształtem i fasadą. Budynek stanowi unikalne połączenie historii i tradycji z nowoczesnością. W standardzie wykończenia znajduje się m.in. klimatyzacja, podnoszone podłogi oraz kontrola dostępu.

Wysokiej klasy powierzchnia handlowo - usługowa znajdująca się na parterze budynku położonego w prestiżowej lokalizacji w samym sercu Warszawy. Proponowany lokal jest wydzielony z większej powierzchni typu open space, można zatem dopasować odpowiednią wielkość oraz podział do potrzeb przyszłego najemcy. Dodatkową zaletą są dostępne miejsca parkingowe w cenie 200 EUR/miejsce.

Przedstawione oferty mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Wszystkie ceny podane są jako netto, mogą się różnić w zależności od części wspólnych piętra i budynku.

Warszawa

Śródmieście

Cześć!
Chętnie pomogę,
Karolina Kunciak

telefon 535 082 724

napisz e-mail napisz e-mail

zostaw namiary zostaw namiary

ZOBACZ PODOBNE FASONY
zadzwoń zadzwoń napisz [email protected] wypełnij wypełnij