270 m2, biuro do wynajęcia - Warszawa - Śródmieście - 16278/4651/OLW | www.biuronamiare.pl
Kategoria: Metr z klimatem , Na wysoki połysk Nr: 16278/4651/OLW
 
Biuro do wynajęcia O powierzchni: 270 m2 Czynsz 25 EUR/m2 (30 713 zł) Koszty ekspl.: 27.3 zł/m2 (7 371 zł) Atuty: Klimatyzacja Klimatyzacja Winda Winda Ochrona Ochrona 	Otwierane okna Otwierane okna Recepcja budynkowa Recepcja budynkowa plus Wyślij sobie ofertę
ZOBACZ PLAN

Hotel Europejski położony jest w jednym z najbardziej reprezentacyjnych miejsc w Warszawie przy Krakowskim Przedmieściu i pl. Piłsudskiego. Oprócz części biurowej w budynku znajdą się ekskluzywne sklepy, hotel, restauracje i kawiarnie, co odzwierciedla dawny wielkomiejski charakter budynku. Dwa niezależne wejścia z recepcjami zapewnią bezpośredni dostęp do biur.

Eleganckie biuro w prestiżowej lokalizacji gotowe do wprowadzenia od już . Zaaranżowane w systemie mieszanym open space, gabinety, sale konferencyjne aneks kuchenny, łazienki. Okres najmu 2,5 roku. Możliwość częściowego podnajmu.

Przedstawione oferty mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Wszystkie ceny podane są jako netto, mogą się różnić w zależności od części wspólnych piętra i budynku.

Warszawa

Śródmieście

Cześć!
Chętnie pomogę,
Katarzyna Dąbruś

telefon 536 093 108

napisz e-mail napisz e-mail

zostaw namiary zostaw namiary

ZOBACZ PODOBNE FASONY
zadzwoń zadzwoń napisz [email protected] wypełnij wypełnij