21 m2, biuro do wynajęcia - Warszawa - Śródmieście - 9035/4651/OLW | www.biuronamiare.pl
Kategoria: Metr z klimatem Nr: 9035/4651/OLW
 
Biuro do wynajęcia O powierzchni: 21.5 m2 Czynsz 19 EUR/m2 (1 859 zł) Koszty ekspl.: 20 zł/m2 (430 zł) Atuty: Klimatyzacja Klimatyzacja Winda Winda Ochrona Ochrona 	Otwierane okna Otwierane okna Parking Parking Recepcja budynkowa Recepcja budynkowa Gotowe do wejścia Gotowe do wejścia Krótka umowa Krótka umowa Dostęp 24 h Dostęp 24 h plus Wyślij sobie ofertę

Nieruchomość słynąca ze swojej wyjątkowej historii - budynek powstał w latach 20–tych ubiegłego wieku. Obecnie jest to prestiżowa kamienica biurowa z powierzchniami wykończonymi w wysokim standardzie. Na parterze w budynku znajduje się stylowa restauracja, a dookoła roztacza się zieleń parku.

Prywatny gabinet w zabytkowej kamienicy na Powiślu. Lokal bardzo dobrze doświetlony, z parkietem na podłodze znajdujący się na 3 piętrze.

Przedstawione oferty mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Wszystkie ceny podane są jako netto, mogą się różnić w zależności od części wspólnych piętra i budynku.

Warszawa

Śródmieście

Powiśle
Cześć!
Chętnie pomogę,
Natalia Śliwowska

telefon 531 767 508

napisz e-mail napisz e-mail

zostaw namiary zostaw namiary

ZOBACZ PODOBNE FASONY
zadzwoń zadzwoń napisz [email protected] wypełnij wypełnij