182 m2, biuro do wynajęcia - Warszawa - Śródmieście - 15795/4651/OLW | www.biuronamiare.pl
Kategoria: Metr z klimatem Nr: 15795/4651/OLW

Lokal z witryną w centrum rozrywkowym miasta.

Biuro do wynajęcia O powierzchni: 182 m2 Czynsz 25 EUR/m2 (21 385 zł) Koszty ekspl.: 23.5 zł/m2 (4 277 zł) Atuty: Winda Winda Ochrona Ochrona 	Otwierane okna Otwierane okna Recepcja budynkowa Recepcja budynkowa Umeblowane Umeblowane Dostęp 24 h Dostęp 24 h plus Wyślij sobie ofertę

Do wynajęcia lokal handlowo usługowy z dużą witryna w centrum miasta z możliwością prowadzenia gastronomii, baru bądź innego rodzaju działalności. Lokal posiada antresole (28,93 m2) oraz opcjonalnie piwnice (22,86m2), łączna powierzchnia lokalu razem z antresola i piwnica wynosi 182.50m. Wejście do lokalu od głównej ulicy z ruchem pieszych. W budynku jak również jego bliskiej odległości nie zamieszkują mieszkańcy, co daje możliwość prowadzenia działalności rozrywkowej. Możliwa koncesja na sprzedaż alkoholu.
Miejsca parkingowe dostępne bezpośrednio przy ulicy, dodatkowo jedno miejsce przynależne do lokalu wewnątrz podwórka, co daje możliwość wygodnych dostaw do lokalu.
Możliwość dostosowania wentylacji do prowadzenia gastronomii, obecnie lokal jest w pełni wyposażony do prowadzenia baru i malej gastronomii.
Lokalizacja pomiędzy stacją metra Świętokrzyska oraz stacją II linii - Nowy Świat-Uniwersytet, zapewnia łatwą komunikację środkami transportu miejskiego.
Położenie gwarantuje wygodne połączenia komunikacyjne z pozostałymi częściami miasta.

Przedstawione oferty mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Wszystkie ceny podane są jako netto, mogą się różnić w zależności od części wspólnych piętra i budynku.

Warszawa

Śródmieście

Śródmieście Północne
Cześć!
Chętnie pomogę,
Karolina Kunciak

telefon 535 082 724

napisz e-mail napisz e-mail

zostaw namiary zostaw namiary

ZOBACZ PODOBNE FASONY
zadzwoń zadzwoń napisz [email protected] wypełnij wypełnij