187 m2, biuro do wynajęcia - Warszawa - Śródmieście - 7539/4651/OLW | www.biuronamiare.pl
Kategoria: Metr z klimatem Nr: 7539/4651/OLW
 
Biuro do wynajęcia O powierzchni: 187.5 m2 Czynsz 21.5 EUR/m2 (18 947 zł) Koszty ekspl.: 29.18 zł/m2 (5 471 zł) Atuty: Klimatyzacja Klimatyzacja Ochrona Ochrona 	Otwierane okna Otwierane okna Recepcja budynkowa Recepcja budynkowa Dostęp 24 h Dostęp 24 h plus Wyślij sobie ofertę

Zabytkowa, odrestaurowana kamienica biurowa z 1897 położona w samym sercu Warszawy. Unikalne połączenie stylowych wnętrz oraz nowoczesnych rozwiązań technicznych tworzy prestiż budynku. Świetne położenie komunikacyjne – w pobliżu znajduje się stacja metra Centrum, liczne przystanki autobusowe i tramwajowe oraz Dworzec Centralny. W budynku znajduje się kawiarnia oraz włoska restauracja, a lokalizacja na skrzyżowaniu Alei Jerozolimskich oraz Emilii plater nadaje kamienicy prestiżu oraz reprezentacyjnego charakteru.

Powierzchnia znajduje się na I piętrze w budynku i jest podzielona na open space, 2 gabinety, salę konferencyjną. Istnieje możliwość dostosowania układu do potrzeb przyszłego najemcy. Wynajmujący przewiduje zachęty finansowe w postaci wakacji czynszowych. Istnieje możliwość wynajęcia miejsc parkingowych na pobliskim parkingu podziemnym. Zdjęcia przedstawiają standard wykończenia powierzchni w budynku.

Przedstawione oferty mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Wszystkie ceny podane są jako netto, mogą się różnić w zależności od części wspólnych piętra i budynku.

Warszawa

Śródmieście

Cześć!
Chętnie pomogę,
Damian Kuczalski

telefon 791 577 069

napisz e-mail napisz e-mail

zostaw namiary zostaw namiary

ZOBACZ PODOBNE FASONY
zadzwoń zadzwoń napisz [email protected] wypełnij wypełnij