153 m2, biuro do wynajęcia - Warszawa - Śródmieście - 23858/4651/OLW | www.biuronamiare.pl
Kategoria: Metr z klimatem Nr: 23858/4651/OLW

Atrakcyjne biuro w kamienicy w Śródmieściu

Biuro do wynajęcia O powierzchni: 153 m2 Czynsz 120 zł/m2 (18 360 zł) Koszty ekspl.: brak Atuty: Klimatyzacja Klimatyzacja Winda Winda Ochrona Ochrona 	Otwierane okna Otwierane okna Recepcja budynkowa Recepcja budynkowa plus Wyślij sobie ofertę
ZOBACZ PLAN

Stylowa kamienica biurowa o unikalnej architekturze usytuowana w ścisłym centrum miasta. Mimo tego, że jest to historyczny budynek, powierzchnie wykończone są w wysokim standardzie. Lokalizacja gwarantuje świetny dostęp do komunikacji miejskiej. Przy budynku znajduje się naziemny parking, natomiast w okolicy są liczne punkty gastronomiczne i usługowe.

Biuro na 6p. podzielone na 5 pomieszczeń biurowych różnej wielkości, Aneks kuchenny i łazienki znajdują się na powierzchni. W cenie zawarte wszystkie opłaty poza energią elektryczną płatną na podstawie wskazań licznika w lokalu. Lokal wyposażony w sieć VI kategorii, kontrole dostępu, klimatyzację, drewniana stolarka drzwiową i okienną. Wyposażone pomieszczenie socjalne.

Przedstawione oferty mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Wszystkie ceny podane są jako netto, mogą się różnić w zależności od części wspólnych piętra i budynku.

Warszawa

Śródmieście

Cześć!
Chętnie pomogę,
Katarzyna Dąbruś

telefon 536 093 108

napisz e-mail napisz e-mail

zostaw namiary zostaw namiary

ZOBACZ PODOBNE FASONY
zadzwoń zadzwoń napisz [email protected] wypełnij wypełnij