193 m2, biuro do wynajęcia - Warszawa - Praga-Północ - 17596/4651/OLW | www.biuronamiare.pl
Kategoria: Metr z klimatem , Na każdą kieszeń Nr: 17596/4651/OLW

Atrakcyjne biuro blisko Metra Dworzec Wileński

Biuro do wynajęcia O powierzchni: 193.32 m2 Czynsz 60 zł/m2 (11 599 zł) Koszty ekspl.: 19 zł/m2 (3 673 zł) Atuty: Winda Winda Ochrona Ochrona 	Otwierane okna Otwierane okna Salka konferencyjna Salka konferencyjna Recepcja budynkowa Recepcja budynkowa Gotowe do wejścia Gotowe do wejścia Dostęp 24 h Dostęp 24 h plus Wyślij sobie ofertę

Zabytkowa kamienica biurowa, która po rewitalizacji oferuje nowoczesne powierzchnie biurowe. Lokalizacja zapewnia świetny dostęp do komunikacji miejskiej, w najbliższej odległości stacja (M) Stadion Narodowy, Dworzec Wschodni, tramwaje, autobusy. W standardzie wykończenia znajduje się m.in. kontrola dostępu oraz uchylne okna. Oryginalna elewacja wpisuje się w otoczenie praskiej zabudowy. W budynku garaż podziemny.

Gotowy do wprowadzenia lokal znajdujący się na 1 piętrze budynku. Biuro składa się z 3 zamykanych gabinetów, 2 stref open space oraz dużej sali konferencyjnej. Dodatkowo do użytku najemcy są 3 call boxy. Kuchnia oraz toalety znajdują się na częściach wspólnych. Dodatkowymi atutami są siłownia oraz sala kinowa do bezpłatnego użytku.

Przedstawione oferty mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Wszystkie ceny podane są jako netto, mogą się różnić w zależności od części wspólnych piętra i budynku.

Warszawa

Praga-Północ

Cześć!
Chętnie pomogę,
Jakub Bereś

telefon 574 876 899

napisz e-mail napisz e-mail

zostaw namiary zostaw namiary

ZOBACZ PODOBNE FASONY
zadzwoń zadzwoń napisz [email protected] wypełnij wypełnij