189 m2, biuro do wynajęcia - Warszawa - Praga-Północ - 17595/4651/OLW | www.biuronamiare.pl
Kategoria: Metr z klimatem , Na każdą kieszeń Nr: 17595/4651/OLW

W pełni wykończony lokal w zabytkowej kamienicy

Biuro do wynajęcia O powierzchni: 189.5 m2 Czynsz 60 zł/m2 (11 370 zł) Koszty ekspl.: 19 zł/m2 (3 601 zł) Atuty: Winda Winda Ochrona Ochrona 	Otwierane okna Otwierane okna Parking Parking Recepcja budynkowa Recepcja budynkowa Gotowe do wejścia Gotowe do wejścia Dostęp 24 h Dostęp 24 h plus Wyślij sobie ofertę
ZOBACZ PLAN

Dobrze wyeksponowana zabytkowa kamienica biurowa, która po rewitalizacji oferuje nowoczesne biura do wynajęcia. W standardzie wykończenia znajduje się m.in. kontrola dostępu, winda, uchylne okna. W budynku garaż podziemny. Lokalizacja gwarantuje świetny dostęp do komunikacji miejskiej - w najbliższej odległości metro Stadion Narodowy, Dworzec Warszawa Wschodnia, tramwaje i autobusy.

Biuro znajduje się na 2 piętrze budynku. Lokal wykończony jest w układzie gabinetowym zawierającym zarówno większe jak i mniejsze pomieszczenia do pracy. W budynku do wspólnego użytku wszystkich najemców kantyna, a także siłownia, oraz sala kinowa.

Przedstawione oferty mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Wszystkie ceny podane są jako netto, mogą się różnić w zależności od części wspólnych piętra i budynku.

Warszawa

Praga-Północ

Cześć!
Chętnie pomogę,
Jakub Bereś

telefon 574 876 899

napisz e-mail napisz e-mail

zostaw namiary zostaw namiary

ZOBACZ PODOBNE FASONY
zadzwoń zadzwoń napisz [email protected] wypełnij wypełnij