50 m2, biuro do wynajęcia - Warszawa - Praga-Północ - 14039/4651/OLW | www.biuronamiare.pl
Kategoria: Nr: 14039/4651/OLW
Biuro do wynajęcia O powierzchni: 50 m2 Czynsz 11.76 EUR/m2 (2 528 zł) Koszty ekspl.: brak Atuty:
Klimatyzacja Klimatyzacja
Winda Winda
Recepcja Recepcja
	Otwierane okna Otwierane okna
Dostęp 24 h Dostęp 24 h
plus Wyślij sobie ofertę

OPIS OBIEKTU:
Zrewitalizowany kompleks, oferujący powierzchnie biurowe, handlowe i mieszkalne. Przemysłowy klimat miejsca w połączeniu z nowoczesnymi rozwiązaniami architektonicznymi nadają inwestycji prestiżowy, niepowtarzalny charakter. Kompleks oferuje liczne udogodnienia najemcom. W odległości 7-minutowego spaceru znajduje się stacja metra Dworzec Wileński.

OPIS BIURA:
Twoje indywidualne biuro składa się z 1 pomieszczenia przeznaczonego do pracy dla maksymalnie 4 osób. W przypadku rozwoju firmy można powiększyć moduł o dodatkowe pokoje.
Biuro jest wykończone i umeblowane z możliwością wejścia od zaraz. Do Twojego użytku jest ponadto wyposażona kuchnia, dostęp do sal konferencyjnych oraz strefy wypoczynku.
Możliwość podpisania krótkiej umowy na okres 12 miesięcy.
Do czynszu należy doliczyć niezbędne koszty do funkcjonowania biura tj. opłatę za energię elektryczną, koszty eksploatacyjne, internet oraz sprzątanie biura w wysokości 252 EUR. Wszystko to na jednej fakturze, bez zbędnych formalności i dodatkowych kosztów.
Możliwość wynajęcia miejsca postojowego w cenie 175 EUR miesięcznie.

Przedstawione oferty mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Wszystkie ceny podane są jako netto, mogą się różnić w zależności od części wspólnych piętra i budynku.

Warszawa

Praga-Północ

Cześć!
Chętnie pomogę,
Marcin Nowak

telefon 574 102 996

napisz e-mail napisz e-mail

zostaw namiary zostaw namiary

ZOBACZ PODOBNE FASONY
zadzwoń zadzwoń napisz [email protected] wypełnij wypełnij