225 m2, biuro do wynajęcia - Poznań - - 25496/4651/OLW | www.biuronamiare.pl
Kategoria: Na wysoki połysk Nr: 25496/4651/OLW

Biuro open space z dwoma gabinetami w centrum

Biuro do wynajęcia O powierzchni: 225.59 m2 Czynsz 12 EUR/m2 (12 723 zł) Koszty ekspl.: 21 zł/m2 (4 737 zł) Atuty: Klimatyzacja Klimatyzacja Winda Winda Ochrona Ochrona Salka konferencyjna Salka konferencyjna Recepcja budynkowa Recepcja budynkowa Dostęp 24 h Dostęp 24 h plus Wyślij sobie ofertę
ZOBACZ PLAN

Victoria Business Center to budynek biurowy o idealnej lokalizacji- położony w otoczeniu parku tuż obok Wartostrady. Sąsiaduje z dużym węzłem komunikacji miejskiej. Biurowiec zachęca przyjazną ceną, niskimi kosztami eksploatacyjnymi i wszelkimi atutami biurowców klasy A. Przestronne i wygodne powierzchnie na 3 kondygnacjach są projektowane i wykańczane według preferencji Najemców, w ramach atrakcyjnego dofinansowania od Właściciela. Do dyspozycji m.in. naziemny i podziemny parking, parking dla rowerów, sale konferencyjne, dostęp i ochrona 24/7 oraz powierzchnie magazynowe do wynajęcia.

Powierzchnia 225,59 m2 wydzielona z modułu 436,61 m2. Zlokalizowana na I piętrze biurowca. Wysokie sufity oraz duża ilość okien czynią ten lokal niezwykle przestrzennym. Aktualnie open space z 2 gabinetami. Możliwość aranżacji i dopasowania układu według potrzeb Najemcy.
Lokal w stanie shell&core. W galerii także zdjęcia o charakterze poglądowym prezentujące standard wykończenia powierzchni w budynku.

Przedstawione oferty mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Wszystkie ceny podane są jako netto, mogą się różnić w zależności od części wspólnych piętra i budynku.

Poznań

Cześć!
Chętnie pomogę,
Alicja Dymek

telefon 535860732

napisz e-mail napisz e-mail

zostaw namiary zostaw namiary

ZOBACZ PODOBNE FASONY
zadzwoń zadzwoń napisz [email protected] wypełnij wypełnij