300 m2, biuro do wynajęcia - Lublin - Felin - 23129/4651/OLW | www.biuronamiare.pl
Kategoria: Na wysoki połysk Nr: 23129/4651/OLW

Atrakcyjne biuro bliskość trasy (S12)

Biuro do wynajęcia O powierzchni: 300 m2 Czynsz 46 zł/m2 (13 800 zł) Koszty ekspl.: 16 zł/m2 (4 800 zł) Atuty: Klimatyzacja Klimatyzacja Winda Winda 	Otwierane okna Otwierane okna Recepcja budynkowa Recepcja budynkowa Dostęp 24 h Dostęp 24 h plus Wyślij sobie ofertę

Nowoczesny kompleks biurowy składający się z dwóch budynków, usytuowany na osiedlu Felin, tuż przy obwodnicy miasta. Budynki sąsiadują z Lubelskim Parkiem Naukowo Technologicznym oraz Specjalną Strefą Ekonomiczną Lublina. Bliskość pętli autobusowych zapewnia sprawną komunikację z resztą miasta. Dojazd do lotniska zajmuje zaledwie 15 minut. Zamontowane na budynkach panele słoneczne zapewniają czystą energię oraz niższe koszty utrzymania budynków. Dodatkowe atuty to bardzo dobrze doświetlone powierzchnie z panoramicznymi, otwieranymi oknami, widok na zieleń oraz duży, ogólnodostępny parking naziemny.

Doświetlony moduł biurowy znajdujący się na 2 piętrze. Powierzchnia jest obecnie w stanie deweloperskim i zostanie dostosowana do potrzeb najemcy. Wynajmujący przewiduje budżet na aranżację wnętrza w standardzie budynku.

Zdjęcia prezentują stan obecny powierzchni oraz już wykończone biura w standardzie budynkowym.

Przedstawione oferty mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Wszystkie ceny podane są jako netto, mogą się różnić w zależności od części wspólnych piętra i budynku.

Lublin

Felin

Cześć!
Chętnie pomogę,
Włodzimierz Wiśniewski

telefon 534 280 943

napisz e-mail napisz e-mail

zostaw namiary zostaw namiary

ZOBACZ PODOBNE FASONY
zadzwoń zadzwoń napisz [email protected] wypełnij wypełnij