207 m2, biuro do wynajęcia - Lublin - Felin - 23134/4651/OLW | www.biuronamiare.pl
Kategoria: Na wysoki połysk Nr: 23134/4651/OLW

Parterowe biuro z budżetem na aranżacje

Biuro do wynajęcia O powierzchni: 207 m2 Czynsz 9.75 EUR/m2 (9 486 zł) Koszty ekspl.: 16 zł/m2 (3 312 zł) Atuty: Klimatyzacja Klimatyzacja Winda Winda 	Otwierane okna Otwierane okna Recepcja budynkowa Recepcja budynkowa Gotowe do wejścia Gotowe do wejścia Dostęp 24 h Dostęp 24 h plus Wyślij sobie ofertę
ZOBACZ PLAN

Nowoczesny kompleks biurowy składający się z dwóch budynków, usytuowany na osiedlu Felin, tuż przy obwodnicy miasta. Budynki sąsiadują z Lubelskim Parkiem Naukowo Technologicznym oraz Specjalną Strefą Ekonomiczną Lublina. Bliskość pętli autobusowych zapewnia sprawną komunikację z resztą miasta. Dojazd do lotniska zajmuje zaledwie 15 minut. Zamontowane na budynkach panele słoneczne zapewniają czystą energię oraz niższe koszty utrzymania budynków. Dodatkowe atuty to bardzo dobrze doświetlone powierzchnie z panoramicznymi, otwieranymi oknami, widok na zieleń oraz duży, ogólnodostępny parking naziemny.

Przestronny, jasny lokal na parterze. Obecnie przestrzeń jest w stanie deweloperskim. Zostanie ona wykończona zgodnie z potrzebami najemcy. Właściciel oferuje budżet na wykończenie powierzchni w standardzie budynku.

Zdjęcia przedstawiają stan rzeczywisty oraz przykładowy, wykończony lokal w tym budynku.

Przedstawione oferty mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Wszystkie ceny podane są jako netto, mogą się różnić w zależności od części wspólnych piętra i budynku.

Lublin

Felin

Cześć!
Chętnie pomogę,
Włodzimierz Wiśniewski

telefon 534 280 943

napisz e-mail napisz e-mail

zostaw namiary zostaw namiary

ZOBACZ PODOBNE FASONY
zadzwoń zadzwoń napisz [email protected] wypełnij wypełnij