300 m2, biuro do wynajęcia - Łódź - Łódź-Śródmieście - 21605/4651/OLW | www.biuronamiare.pl
Kategoria: Na wysoki połysk Nr: 21605/4651/OLW
 
Biuro do wynajęcia O powierzchni: 300 m2 Czynsz 12.5 EUR/m2 (17 625 zł) Koszty ekspl.: 21 zł/m2 (6 300 zł) Atuty: Klimatyzacja Klimatyzacja Ochrona Ochrona 	Otwierane okna Otwierane okna Recepcja budynkowa Recepcja budynkowa plus Wyślij sobie ofertę

Biurowiec położony jest w doskonałej lokalizacji w północno- wschodniej części łódzkiego centrum biznesowego. Nowoczesna powierzchnia biurowa oraz wysoki standard wykonania kompleksu biurowo - handlowego przyciągnęły polskie i międzynarodowe firmy. W jego skład wchodzą dwa siedmiopiętrowe budynki biurowe w najwyższym standardzie.
W budynku zastosowano szereg rozwiązań proekologicznych, do których należą między innymi energooszczędne oświetlenie czy wydajny system klimatyzacji.
Kompleks znajduje się bezpośrednio przy jednym z głównych węzłów komunikacyjnych Łodzi. Posiada bardzo dobre połączenie z innymi dzielnicami Łodzi.

Prezentowany moduł biurowy usytuowany jest na czwartym piętrze. Aktualnie składa się z powierzchni open space oraz kuchni, pomieszczenia socjalnego, serwerowni i archiwum, jednakże zostanie dostosowany do indywidualnych potrzeb nowego najemcy.
W ramach kontraktu wynajmujący proponuje budżet na wykończenie powierzchni oraz zachęty finansowe w postaci zwolnień z płatności czynszu.

Przedstawione oferty mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Wszystkie ceny podane są jako netto, mogą się różnić w zależności od części wspólnych piętra i budynku.

Łódź

Śródmieście

Cześć!
Chętnie pomogę,
Zofia Nicowska

telefon 570 867 064

napisz e-mail napisz e-mail

zostaw namiary zostaw namiary

ZOBACZ PODOBNE FASONY
zadzwoń zadzwoń napisz [email protected] wypełnij wypełnij