300 m2, biuro do wynajęcia - Łódź - Łódź-Śródmieście - 21422/4651/OLW | www.biuronamiare.pl
Kategoria: Na wysoki połysk Nr: 21422/4651/OLW
 
Biuro do wynajęcia O powierzchni: 300 m2 Czynsz 14 EUR/m2 (19 740 zł) Koszty ekspl.: 18 zł/m2 (5 400 zł) Atuty: Klimatyzacja Klimatyzacja Winda Winda Ochrona Ochrona 	Otwierane okna Otwierane okna Parking Parking Recepcja budynkowa Recepcja budynkowa Dostęp 24 h Dostęp 24 h plus Wyślij sobie ofertę

Nowoczesny biurowiec usytuowany w samym centrum biznesowego serca Łodzi. Budynek znajduje się blisko reprezentacyjnego skrzyżowania miasta, głównego węzła komunikacyjnego, hotelu, stacji łódzkiego roweru publicznego oraz usytuowany jest w sąsiedztwie wielu restauracji oraz lokali usługowych, w tym apteki, kina oraz sklepów spożywczych. Z okien rozpościera się doskonały widok na aglomerację miejską.

Oferowana powierzchnia usytuowana jest na pierwszym piętrze i zostanie zaadaptowana zgodnie z Twoimi preferencjami. W ramach umowy najmu wynajmujący przewiduje zwolnienia z czynszu oraz kontrybucję finansową na wykończenie Twojego przyszłego biura!

Możliwe jest dostosowanie wielkości najmu tzn. najem powierzchni mniejszej, bądź większej.

Przedstawione oferty mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Wszystkie ceny podane są jako netto, mogą się różnić w zależności od części wspólnych piętra i budynku.

Łódź

Śródmieście

Cześć!
Chętnie pomogę,
Zofia Nicowska

telefon 570 867 064

napisz e-mail napisz e-mail

zostaw namiary zostaw namiary

ZOBACZ PODOBNE FASONY
zadzwoń zadzwoń napisz [email protected] wypełnij wypełnij