85 m2, biuro do wynajęcia - Łódź - Łódź-Śródmieście - 17799/4651/OLW | www.biuronamiare.pl
Kategoria: Na wysoki połysk Nr: 17799/4651/OLW
 
Biuro do wynajęcia O powierzchni: 85 m2 Czynsz 9 EUR/m2 (3 596 zł) Koszty ekspl.: 21 zł/m2 (1 785 zł) Atuty: Klimatyzacja Klimatyzacja Ochrona Ochrona 	Otwierane okna Otwierane okna Recepcja budynkowa Recepcja budynkowa Gotowe do wejścia Gotowe do wejścia Dostęp 24 h Dostęp 24 h plus Wyślij sobie ofertę

Zmodernizowany oraz gruntownie wyremontowany 17-kondygnacyjny biurowiec usytuowany jest w biznesowym sercu Łodzi w sąsiedztwie Alei Piłsudskiego. Dzięki położeniu budynku nieopodal przystanku przesiadkowego Łódź Centrum w dogodny sposób dotrzesz do pracy, jak również w inne części miasta.
W okolicy znajdziesz liczne udogodnienia, m.in. galerię handlową, restauracje, kawiarnie oraz inne punkty handlowo- usługowe.

Oferowane biuro o powierzchni ok 85 mkw położone jest na 14 piętrze. Jest to bardzo dobrze doświetlona powierzchnia w formule open space oraz kilku mniejszych pomieszczeń.
Wynajmujący oferuje możliwość zmiany aranżacji powierzchni oraz umeblowania jej zgodnie z preferencjami przyszłego najemcy.
Istnieje możliwość wynajęcia miejsc parkingowych naziemnych znajdujących się tuż przy budynku, jak również w garażu podziemnym.

Możliwość wydzielenia mniejszych modułów.

Przedstawione oferty mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Wszystkie ceny podane są jako netto, mogą się różnić w zależności od części wspólnych piętra i budynku.

Łódź

Śródmieście

Cześć!
Chętnie pomogę,
Zofia Nicowska

telefon 570 867 064

napisz e-mail napisz e-mail

zostaw namiary zostaw namiary

ZOBACZ PODOBNE FASONY
zadzwoń zadzwoń napisz [email protected] wypełnij wypełnij