200 m2, biuro do wynajęcia - Łódź - Łódź-Śródmieście - 11501/4651/OLW | www.biuronamiare.pl
Kategoria: Na wysoki połysk Nr: 11501/4651/OLW

Nowe biuro w industrialnym stylu z parkingiem

Biuro do wynajęcia O powierzchni: 200 m2 Czynsz 40 zł/m2 (8 000 zł) Koszty ekspl.: 15 zł/m2 (3 000 zł) Atuty: Klimatyzacja Klimatyzacja Ochrona Ochrona 	Otwierane okna Otwierane okna Recepcja budynkowa Recepcja budynkowa Dostęp 24 h Dostęp 24 h plus Wyślij sobie ofertę

Wielofunkcyjna przestrzeń w rewitalizowanych dawnych zakładach włókienniczych, blisko centrum miasta. Kompleks poza przestrzenią biurową udostępnia mieszkańcom lokale handlowo-usługowe, mieszkalne, gastronomiczne i kulturalne. Bliskość komunikacji miejskiej oraz duża liczba miejsc parkingowych są dodatkowymi atutami tej lokalizacji.

Prezentowane biuro usytuowane jest na pierwszym piętrze. Powierzchnia jest obecnie w stanie deweloperskim do adaptacji na potrzeby nowego najemcy, który ma możliwość swobodnej aranżacji i podziału przestrzeni zgodnie z zapotrzebowaniem, np.: gabinety/pokoje, sala konferencyjna, zaplecze socjalne, open-space, itp.
Prace aranżacyjne mogą zostać wykonane przez właściciela i na jego koszt wówczas koszty zostaną rozłożone na cały okres trwania umowy i doliczone do miesięcznych opłat.

*Zdjęcia przedstawiają przykładową aranżację powierzchni biurowej.

Przedstawione oferty mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Wszystkie ceny podane są jako netto, mogą się różnić w zależności od części wspólnych piętra i budynku.

Łódź

Śródmieście

Cześć!
Chętnie pomogę,
Zofia Nicowska

telefon 570 867 064

napisz e-mail napisz e-mail

zostaw namiary zostaw namiary

ZOBACZ PODOBNE FASONY
zadzwoń zadzwoń napisz [email protected] wypełnij wypełnij