70 m2, biuro do wynajęcia - Łódź - - 16889/4651/OLW | www.biuronamiare.pl
Kategoria: Na każdą kieszeń Nr: 16889/4651/OLW

Lokal pod działalność usługową przy Piotrkowskiej

Biuro do wynajęcia O powierzchni: 70 m2 Czynsz 57.14 zł/m2 (4 000 zł) Koszty ekspl.: brak Atuty: Ochrona Ochrona 	Otwierane okna Otwierane okna Parking Parking Gotowe do wejścia Gotowe do wejścia Krótka umowa Krótka umowa Dostęp 24 h Dostęp 24 h plus Wyślij sobie ofertę

Kamienica mieszcząca się w centrum miasta, która daje kompromis pomiędzy przystępna ceną i doskonałą lokalizacją. W 10 minut można dojść do nowoczesnego dworca PKP Łódź Fabryczna. W pobliżu znajduje się wiele przystanków komunikacji miejskiej, poczta, liczne sklepy i usługi serwisowe. Preferowany jest najemca prowadzący spokojną działalność.

Do ceny najmu należy doliczyć media według zużycia. Lokal po generalnym remoncie, ściany pomalowane na biało. Nowa instalacje elektryczna z podlicznikami. Lokal po działalności fryzjerskiej, preferowany najemca świadczący taką samą usługę lub podobne.
Dla najemcy przewidziane jest jedno miejsce parkingowe 100PLN/Miesiąc.

Przedstawione oferty mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Wszystkie ceny podane są jako netto, mogą się różnić w zależności od części wspólnych piętra i budynku.

Łódź

Cześć!
Chętnie pomogę,
Zofia Nicowska

telefon 570 867 064

napisz e-mail napisz e-mail

zostaw namiary zostaw namiary

ZOBACZ PODOBNE FASONY
zadzwoń zadzwoń napisz [email protected] wypełnij wypełnij