82 m2, biuro do wynajęcia - Łódź - Łódź-Śródmieście - 15615/4651/OLW | www.biuronamiare.pl
Kategoria: Metr z klimatem , Na każdą kieszeń Nr: 15615/4651/OLW

Odnowione, gotowe do wejścia biuro w sercu miasta

Biuro do wynajęcia O powierzchni: 82 m2 Czynsz 10 EUR/m2 (3 854 zł) Koszty ekspl.: 16 zł/m2 (1 312 zł) Atuty: Klimatyzacja Klimatyzacja Ochrona Ochrona 	Otwierane okna Otwierane okna Parking Parking Gotowe do wejścia Gotowe do wejścia Krótka umowa Krótka umowa Dostęp 24 h Dostęp 24 h plus Wyślij sobie ofertę

Zrewitalizowany kompleks budynków położony przy samej ulicy Piotrkowskiej. Klimatyczna kamienica oferuje nie tylko biura, ale także lokale gastronomiczne czy handlowe. Jest to jedno z najbardziej klimatycznych podwórek Piotrkowskiej. W pobliżu lokale gastronomiczne, usługowe czy handlowe. W niecałe 15 minut pieszo dotrzemy do centrum handlowego Manufaktura lub Galeria Łódzka. W kilka minut autem dojedziemy do Dworca Łódź Fabryczna. W pobliżu przystanki tramwajowe oraz autobusowe.

Odnowione biuro w podwórzu klimatycznej kamienicy. Lokal jest podzielony na dwa duże pomieszczenia, z czego jedno zostało przeszklone i sprawdzi się świetnie jako sala konferencyjna. Widok z okna na zrewitalizowane podwórze.

Przedstawione oferty mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Wszystkie ceny podane są jako netto, mogą się różnić w zależności od części wspólnych piętra i budynku.

Łódź

Śródmieście

Cześć!
Chętnie pomogę,
Zofia Nicowska

telefon 570 867 064

napisz e-mail napisz e-mail

zostaw namiary zostaw namiary

ZOBACZ PODOBNE FASONY
zadzwoń zadzwoń napisz [email protected] wypełnij wypełnij