50 m2, biuro do wynajęcia - Łódź - Łódź-Śródmieście - 12505/4651/OLW | www.biuronamiare.pl
Kategoria: Metr z klimatem , Na wysoki połysk Nr: 12505/4651/OLW

Klimatyczne biuro w industrialnym stylu

Biuro do wynajęcia O powierzchni: 50 m2 Czynsz 58 zł/m2 (2 900 zł) Koszty ekspl.: 16 zł/m2 (800 zł) Atuty:
Klimatyzacja Klimatyzacja
Winda Winda
Recepcja Recepcja
	Otwierane okna Otwierane okna
Parking Parking
Dostęp 24 h Dostęp 24 h
Salka konferencyjna Salka konferencyjna
plus Wyślij sobie ofertę
Dodaj do ulubionych

Sześciokondygnacyjny budynek biurowy po rewitalizacji, który w okresie powojennym pełnił funkcje drukarni. Oferuje on klimatyczne powierzchnie, które charakteryzują się wysokim standardem wykończenia. W budynku znajdują się liczne udogodnienia dla najemców, między innymi taras otoczony zielenią a dla rowerzystów przygotowano zadaszony parking oraz szatnie z prysznicem.
Niewątpliwym atutem budynku jest jego bliskie sąsiedztwo z centrum miasta. Posiada świetne połączenie komunikacyjne z innymi dzielnicami Łodzi. W pobliżu obiektu znajduje się park, Politechnika Łódzka, centrum handlowe oraz pięciogwiazdkowy hotel.

Oferowana powierzchnia znajduje się na czwartym piętrze, z którego rozpościera się przyjemny widok na miasto. Obecnie moduł jest w stanie deweloperskim i zostanie przygotowany na koszt wynajmującego zgodnie z Twoimi preferencjami. Właściciel gwarantuje wysoki standard wykończenia, dzięki czemu przestrzeń Twojego przyszłego biura będzie wyjątkowa i zapewni Twoim pracownikom pracę w otoczeniu stymulującym kreatywność i produktywność.

Przedstawione oferty mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Wszystkie ceny podane są jako netto, mogą się różnić w zależności od części wspólnych piętra i budynku.

Łódź

Śródmieście

Cześć!
Chętnie pomogę,
Agnieszka Kawczyńska

telefon 577 177 655

napisz e-mail napisz e-mail

zostaw namiary zostaw namiary

ZOBACZ PODOBNE FASONY
zadzwoń zadzwoń napisz [email protected] wypełnij wypełnij