183 m2, biuro do wynajęcia - Łódź - Łódź-Śródmieście - 17005/4651/OLW | www.biuronamiare.pl
Kategoria: Metr z klimatem Nr: 17005/4651/OLW

Biuro z open space blisko Piotrkowskiej

Biuro do wynajęcia O powierzchni: 183 m2 Czynsz 50 zł/m2 (9 150 zł) Koszty ekspl.: 26 zł/m2 (4 758 zł) Atuty: Klimatyzacja Klimatyzacja Winda Winda Ochrona Ochrona 	Otwierane okna Otwierane okna Parking Parking Recepcja budynkowa Recepcja budynkowa Gotowe do wejścia Gotowe do wejścia Dostęp 24 h Dostęp 24 h plus Wyślij sobie ofertę

Biurowiec o wysokim standardzie wykończenia. Biura każdorazowo przystosowywane do indywidualnych potrzeb. Dużym atutem jest lokalizacja w ścisłym centrum, z łatwym dostępem do komunikacji miejskiej. Z łatwością dostaniemy się na nieopodal położony dworzec czy też lotnisko. Kilkanaście metrów dalej znajduję się tętniąca życiem ulica Piotrkowska, Galeria Łódzka, Manufaktura oraz wiele innych ośrodków kultury oraz rozrywki.

Przestronne biuro dla dużego zespołu składające się z 5 pomieszczeń, w tym kuchni, oraz z przestrzeni open space. Bardzo dobrze doświetlona przestrzeń z możliwością otwarcia okien. Wynajmujący może udostępnić meble. Lokal posiada duże witryny.


Zdjęcia przedstawiają proponowany standard wykończenia.

Przedstawione oferty mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Wszystkie ceny podane są jako netto, mogą się różnić w zależności od części wspólnych piętra i budynku.

Łódź

Śródmieście

Cześć!
Chętnie pomogę,
Zofia Nicowska

telefon 570 867 064

napisz e-mail napisz e-mail

zostaw namiary zostaw namiary

ZOBACZ PODOBNE FASONY
zadzwoń zadzwoń napisz [email protected] wypełnij wypełnij