88 m2, biuro do wynajęcia - Łódź - Łódź-Polesie - 18681/4651/OLW | www.biuronamiare.pl
Kategoria: Metr z klimatem , Na każdą kieszeń Nr: 18681/4651/OLW

Biuro na parterze, duży parking

Biuro do wynajęcia O powierzchni: 88 m2 Czynsz 35 zł/m2 (3 080 zł) Koszty ekspl.: 17 zł/m2 (1 496 zł) Atuty: Klimatyzacja Klimatyzacja Winda Winda Ochrona Ochrona 	Otwierane okna Otwierane okna Parking Parking Recepcja budynkowa Recepcja budynkowa Gotowe do wejścia Gotowe do wejścia Dostęp 24 h Dostęp 24 h plus Wyślij sobie ofertę

Kompleks biurowy o wysokim standardzie. Dużym atutem jest lokalizacja w centrum miasta. W bliskiej odległości od centrum handlowego Manufaktura oraz ulicy Piotrkowskiej. W budynku znajdują się punkty gastronomiczne. Kilka metrów dalej znajdują się przystanki komunikacji miejskiej.

Lokal znajduje się w kompleksie biurowym o wysokim standardzie. Idealny dla dużego zespołu. Powierzchnia zostanie odświeżona przed wejściem najemcy. Lokal podzielony jest na mniejsze gabinety oraz salki konferencyjne.

Przedstawione oferty mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Wszystkie ceny podane są jako netto, mogą się różnić w zależności od części wspólnych piętra i budynku.

Łódź

Polesie

Cześć!
Chętnie pomogę,
Zofia Nicowska

telefon 570 867 064

napisz e-mail napisz e-mail

zostaw namiary zostaw namiary

ZOBACZ PODOBNE FASONY
zadzwoń zadzwoń napisz [email protected] wypełnij wypełnij