112 m2, biuro do wynajęcia - Łódź - Łódź-Bałuty - 12666/4651/OLW | www.biuronamiare.pl
Kategoria: Metr z klimatem , Na każdą kieszeń Nr: 12666/4651/OLW
 
Biuro do wynajęcia O powierzchni: 112.7 m2 Czynsz 28 zł/m2 (3 156 zł) Koszty ekspl.: 14.4 zł/m2 (1 623 zł) Atuty: Klimatyzacja Klimatyzacja Ochrona Ochrona Gotowe do wejścia Gotowe do wejścia Krótka umowa Krótka umowa Dostęp 24 h Dostęp 24 h plus Wyślij sobie ofertę

Kompleks biurowo-magazynowy położony na obrzeżach miasta. Atutem jest lokalizacja przy dużej arterii komunikacyjnej zapewniającej dobry dojazd do centrum zarówno dla mieszkańców Łodzi jak i osób dojeżdżających spoza miasta. W pobliżu przystanki tramwajowe i autobusowe. W okolicy lokale gastronomiczne i usługowe. Na parterze budynku znajduje się część rekreacyjna, w tym klub golfowy, jedyna w Polsce całoroczna sala do treningu golfa, sauna oraz lokale gastronomiczne.

Powierzchnia na 2 piętrze. Lokal do adaptacji pod magazyn lub pod usługi/handel. Zdjęcia przedstawiają standard powierzchni w budynku.

Przedstawione oferty mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Wszystkie ceny podane są jako netto, mogą się różnić w zależności od części wspólnych piętra i budynku.

Łódź

Bałuty

Cześć!
Chętnie pomogę,
Zofia Nicowska

telefon 570 867 064

napisz e-mail napisz e-mail

zostaw namiary zostaw namiary

ZOBACZ PODOBNE FASONY
zadzwoń zadzwoń napisz [email protected] wypełnij wypełnij