96 m2, biuro do wynajęcia - Łódź - Łódź-Śródmieście - 16172/4651/OLW | www.biuronamiare.pl
Kategoria: Metr z klimatem , Na wysoki połysk Nr: 16172/4651/OLW

Lokal w najbardziej prestiżowym biurowcu w Łodzi!

Biuro do wynajęcia O powierzchni: 96 m2 Czynsz 13 EUR/m2 (5 866 zł) Koszty ekspl.: 16 zł/m2 (1 536 zł) Atuty: Klimatyzacja Klimatyzacja Ochrona Ochrona Recepcja budynkowa Recepcja budynkowa Gotowe do wejścia Gotowe do wejścia Dostęp 24 h Dostęp 24 h plus Wyślij sobie ofertę

Kompleks budynków biurowych połączonych z hotelem Hampton by Hilton usytuowany jest w samym sercu biznesowego centrum Łodzi. Na jego terenie będą znajdować się sklepy, kawiarnie, restauracje oraz centrum fitness i klinika medyczna, każde z niezależnym wejściem. Niewątpliwym atutem jest lokalizacja i położenie biurowca w bezpośrednim sąsiedztwie przystanku Piotrkowska Centrum.
Z okien rospościera się doskonały widok na aglomerację miejską, z dużym dostępem do światła dziennego oraz widokiem na park miejski.

Biuro w stanie deweloperskim, do aranżacji pod potrzeby najemcy. Świetnie doświetlone. Lokal znajduje się na 1 piętrze.

Przedstawione oferty mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Wszystkie ceny podane są jako netto, mogą się różnić w zależności od części wspólnych piętra i budynku.

Łódź

Śródmieście

Cześć!
Chętnie pomogę,
Zofia Nicowska

telefon 570 867 064

napisz e-mail napisz e-mail

zostaw namiary zostaw namiary

ZOBACZ PODOBNE FASONY
zadzwoń zadzwoń napisz [email protected] wypełnij wypełnij