300 m2, biuro do wynajęcia - Kraków - Kraków-Krowodrza - 18667/4651/OLW | www.biuronamiare.pl
Kategoria: Na wysoki połysk Nr: 18667/4651/OLW

Świetnie skomunikowane biuro w zielonej okolicy!

Biuro do wynajęcia O powierzchni: 300 m2 Czynsz 13 EUR/m2 (17 745 zł) Koszty ekspl.: 15.5 zł/m2 (4 650 zł) Atuty: Klimatyzacja Klimatyzacja Winda Winda Ochrona Ochrona 	Otwierane okna Otwierane okna Parking Parking Recepcja budynkowa Recepcja budynkowa plus Wyślij sobie ofertę

Proponowana przestrzeń biurowa o powierzchni własnej około 1500 m2 znajduje się na 3. piętrze, zostanie ona wydzielona z części wolnego piętra. Lokal ten jest wykończony w standardzie po wcześniejszym najemcy, całość zostanie odświeżona i dostosowana do preferencji przyszłego najemcy w terminie do 3-miesięcy od podpisania umowy.

Istnieje możliwość najmu powierzchni o innym metrażu. Zdjęcia poglądowe, prezentują aktualny stan przestrzeni.

Proponowana przestrzeń biurowa o powierzchni własnej około 300 m2 znajduje się na 3. piętrze, zostanie ona wydzielona z części wolnego piętra. Lokal ten jest wykończony w standardzie po wcześniejszym najemcy, całość zostanie odświeżona i dostosowana do preferencji przyszłego najemcy w terminie do 3-miesięcy od podpisania umowy.

Istnieje możliwość najmu powierzchni o innym metrażu. Zdjęcia poglądowe, prezentują aktualny stan przestrzeni.

Przedstawione oferty mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Wszystkie ceny podane są jako netto, mogą się różnić w zależności od części wspólnych piętra i budynku.

Kraków

Krowodrza

Prądnik Biały
Cześć!
Chętnie pomogę,
Łukasz Kąpielewski

telefon 536 076 871

napisz e-mail napisz e-mail

zostaw namiary zostaw namiary

ZOBACZ PODOBNE FASONY
zadzwoń zadzwoń napisz [email protected] wypełnij wypełnij