500 m2, biuro do wynajęcia - Kraków - Kraków-Podgórze - 12577/4651/OLW | www.biuronamiare.pl
Kategoria: Na wysoki połysk Nr: 12577/4651/OLW

Lokal biurowy w nowoczesnym biurowcu

Biuro do wynajęcia O powierzchni: 500 m2 Czynsz 13.5 EUR/m2 (30 713 zł) Koszty ekspl.: 14.9 zł/m2 (7 450 zł) Atuty: Klimatyzacja Klimatyzacja Ochrona Ochrona Recepcja budynkowa Recepcja budynkowa Dostęp 24 h Dostęp 24 h plus Wyślij sobie ofertę

Nowoczesny biurowiec klasy A , który należy do nowoczesnego i funkcjonalnego kompleksu biurowego zlokalizowanego przy ulicy Wielickiej w Krakowie. Jego dokładną formę wyznacza kaskadowy układ tarasów dostępnych bezpośrednio z powierzchni biurowych. Nowoczesne i eleganckie wnętrza, idealnie zaprojektowana przestrzeń oraz innowacyjne rozwiązania sprzyjają kreatywności i efektywności pracowników. Wychodząc naprzeciw potrzebom użytkowników, w budynkach znajdują się m.in. lokale gastronomiczne, sklepy i przedszkole.

Powierzchnia w stanie deweloperskim - zostanie przygotowana i oddana według potrzeb najemcy.. Właściciel oferuje budżet na wykończenie biur.

Przedstawione oferty mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Wszystkie ceny podane są jako netto, mogą się różnić w zależności od części wspólnych piętra i budynku.

Kraków

Podgórze

Cześć!
Chętnie pomogę,
Alexandra Kwapisiński

telefon 535 860 732

napisz e-mail napisz e-mail

zostaw namiary zostaw namiary

ZOBACZ PODOBNE FASONY
zadzwoń zadzwoń napisz [email protected] wypełnij wypełnij