495 m2, biuro do wynajęcia - Kraków - Kraków-Podgórze - 12565/4651/OLW | www.biuronamiare.pl
Kategoria: Na wysoki połysk Nr: 12565/4651/OLW
 
Biuro do wynajęcia O powierzchni: 495 m2 Czynsz 13.9 EUR/m2 (31 306 zł) Koszty ekspl.: 15.5 zł/m2 (7 673 zł) Atuty: Klimatyzacja Klimatyzacja Ochrona Ochrona Recepcja budynkowa Recepcja budynkowa Dostęp 24 h Dostęp 24 h plus Wyślij sobie ofertę

Budynek klasy A który będzie należał do kompleksu biurowców w doskonałej lokalizacji, w krakowskiej dzielnicy Zabłocie. Budynek będzie liczył 5 kondygnacji nadziemnych i jedną podziemną. Nietuzinkowa architektura obiektu będzie nie tylko przyciągać spojrzenia, ale w sposób namacalny odzwierciedlać nazwę całego kompleksu, inspirację oceanem i jego światem. Z myślą o przyszłych najemcach, w kompleksie przewidziane są liczne lokale gastronomiczne i usługowe, w tym: kantyna, przedszkole, placówka medyczna, kawiarnia, sklep spożywczy itp. oraz strefy relaksu i infrastrukturę dla rowerzystów.

Moduł typu open space do przygotowania zgodnie z preferencjami Najemcy. Właściciel oferuje budżet na wykończenie biur.

Przedstawione oferty mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Wszystkie ceny podane są jako netto, mogą się różnić w zależności od części wspólnych piętra i budynku.

Kraków

Podgórze

Cześć!
Chętnie pomogę,
Alexandra Kwapisiński

telefon 535 860 732

napisz e-mail napisz e-mail

zostaw namiary zostaw namiary

ZOBACZ PODOBNE FASONY
zadzwoń zadzwoń napisz [email protected] wypełnij wypełnij