350 m2, biuro do wynajęcia - Kraków - Kraków-Podgórze - 10999/4651/OLW | www.biuronamiare.pl
Kategoria: Na wysoki połysk Nr: 10999/4651/OLW

Nowocześnie i inspirująco na Zabłociu

Biuro do wynajęcia O powierzchni: 350 m2 Czynsz 13.9 EUR/m2 (18 974 zł) Koszty ekspl.: 14.9 zł/m2 (5 215 zł) Atuty: Winda Winda Parking Parking Salka konferencyjna Salka konferencyjna Recepcja budynkowa Recepcja budynkowa Dostęp 24 h Dostęp 24 h plus Wyślij sobie ofertę

Budynek klasy A który będzie należał do kompleksu biurowców w doskonałej lokalizacji, w krakowskiej dzielnicy Zabłocie. Budynek będzie liczył 5 kondygnacji nadziemnych i jedną podziemną. Nietuzinkowa architektura obiektu będzie nie tylko przyciągać spojrzenia, ale w sposób namacalny odzwierciedlać nazwę całego kompleksu, inspirację oceanem i jego światem. Z myślą o przyszłych najemcach, w kompleksie przewidziane są liczne lokale gastronomiczne i usługowe, w tym: kantyna, przedszkole, placówka medyczna, kawiarnia, sklep spożywczy itp. oraz strefy relaksu i infrastrukturę dla rowerzystów.

Biuro typu open space, w stanie deweloperskim - zgodnie z preferencjami Najemcy. Właściciel oferuje nie tylko budżet na wykończenie biur ale również inne dodatki.

Przedstawione oferty mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Wszystkie ceny podane są jako netto, mogą się różnić w zależności od części wspólnych piętra i budynku.

Kraków

Podgórze

Cześć!
Chętnie pomogę,
Alexandra Kwapisiński

telefon 535 860 732

napisz e-mail napisz e-mail

zostaw namiary zostaw namiary

ZOBACZ PODOBNE FASONY
zadzwoń zadzwoń napisz [email protected] wypełnij wypełnij