1810 m2, biuro do wynajęcia - Kraków - Podgórze - 15783/4651/OLW | www.biuronamiare.pl
Kategoria: Na wysoki połysk , Na każdą kieszeń Nr: 15783/4651/OLW

Umeblowane biuro w nowoczesnym budynku na Podgórzu

Biuro do wynajęcia O powierzchni: 1810 m2 Czynsz 46 zł/m2 (83 260 zł) Koszty ekspl.: 17 zł/m2 (30 770 zł) Atuty: Klimatyzacja Klimatyzacja Winda Winda Ochrona Ochrona Salka konferencyjna Salka konferencyjna Recepcja budynkowa Recepcja budynkowa Gotowe do wejścia Gotowe do wejścia Krótka umowa Krótka umowa Umeblowane Umeblowane Dostęp 24 h Dostęp 24 h plus Wyślij sobie ofertę

Kompleks biurowy, zlokalizowany w południowej części Krakowa, charakteryzujący się starannie zaplanowanym układem urbanistycznym oraz bardzo dobrym połączeniem z centrum miasta i lotniskiem.

Niewątpliwym atutem miejsca jest szereg udogodnień znajdujących się w bezpośrednim sąsiedztwie inwestycji (m.in. w postaci bezpłatnego parkingu, kawiarni, restauracji, licznych usług, kina), oraz znajdująca się na miejscu przychodnia medyczna wraz z klubem fitness i basenem.

Lokal biurowy o powierzchni własnej ok. 1810 m2 zajmuje 1.5 piętra budynku. Przestrzeń tą tworzą:
- pomieszczenia typu open space'y, w których bez problemu zmieścimy ponad 200 stanowisk pracy;
- wydzielone gabinety menadżerskie (6);
- salki konferencyjne (8), w tym trzy z modułowymi ściankami (mogą stworzyć jedną dużą salę, lub mniejsze powierzchnie do pracy zespołowej).
Ponadto, znajdziemy tu również pełne zaplecze socjalne, toalety i serwerownię.

Całość wykończona w bardzo wysokim standardzie. Wynajmujący zapewnia niezbędne wyposażenie biura (biurka, krzesła, kontenerki) w cenie!

Co ważne, możemy tu podpisać krótką i elastyczną umowę najmu, która nie zahamuje rozwoju Twojego biznesu. W budynku mamy też dostępne lokale o innych metrażach.

Przedstawione oferty mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Wszystkie ceny podane są jako netto, mogą się różnić w zależności od części wspólnych piętra i budynku.

Kraków

Podgórze

Podgórze
Cześć!
Chętnie pomogę,
Łukasz Kąpielewski

telefon 536 076 871

napisz e-mail napisz e-mail

zostaw namiary zostaw namiary

ZOBACZ PODOBNE FASONY
zadzwoń zadzwoń napisz [email protected] wypełnij wypełnij