500 m2, biuro do wynajęcia - Kraków - - 15805/4651/OLW | www.biuronamiare.pl
Kategoria: Na wysoki połysk Nr: 15805/4651/OLW

Umeblowane biuro z tarasem

Biuro do wynajęcia O powierzchni: 500 m2 Czynsz 13 EUR/m2 (30 550 zł) Koszty ekspl.: 21 zł/m2 (10 500 zł) Atuty: Klimatyzacja Klimatyzacja Winda Winda Ochrona Ochrona 	Otwierane okna Otwierane okna Parking Parking Recepcja budynkowa Recepcja budynkowa Gotowe do wejścia Gotowe do wejścia Umeblowane Umeblowane plus Wyślij sobie ofertę

Jest to nowoczesny biurowiec klasy A, w szybko rozwijającej się i modnej części Krakowa- Zabłociu. Budynek został zaprojektowany w celu zapewnienia najwyższego komfortu i stworzenia przyjemnego miejsca pracy. Spełnia oczekiwania najbardziej wymagających Najemców. Oferuje 10 000 m² nowoczesnych biur na wynajem rozmieszczonych na czterech kondygnacjach. W biurowcu znajduje się także lunch bar, dwie sale konferencyjne, przedszkole oraz klub fitness. Dla wszystkich najemców dostępny jest duży podziemny parking.
Przy biurowcu zlokalizowane są liczne przystanki autobusowe i tramwajowe.

Jest to reprezentacyjny lokal z pięknymi przeszkleniami oraz dużym tarasem. Biuro to jest w pełni umeblowane i dostępne od zaraz. Istnieje możliwość re-aranżacji i zmian podziału powierzchni.
Na lokal składa się duży open space przystosowany dla 30 pracowników lub więcej, 4 przeszklone gabinety, sala konferencyjna, serwerownia oraz zaplecze.

W budynku znajdują się inne elastyczne powierzchnie co daje możliwość dalszego rozwoju firmy.

Przedstawione oferty mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Wszystkie ceny podane są jako netto, mogą się różnić w zależności od części wspólnych piętra i budynku.

Kraków

Cześć!
Chętnie pomogę,
Alexandra Kwapisiński

telefon 535 860 732

napisz e-mail napisz e-mail

zostaw namiary zostaw namiary

ZOBACZ PODOBNE FASONY
zadzwoń zadzwoń napisz [email protected] wypełnij wypełnij