173 m2, biuro do wynajęcia - Kraków - - 19058/4651/OLW | www.biuronamiare.pl
Kategoria: Metr z klimatem Nr: 19058/4651/OLW

Kameralne, wykończone biuro na Zabłociu

Biuro do wynajęcia O powierzchni: 173 m2 Czynsz 72.19 zł/m2 (12 488 zł) Koszty ekspl.: 16 zł/m2 (2 768 zł) Atuty: Klimatyzacja Klimatyzacja Winda Winda Ochrona Ochrona 	Otwierane okna Otwierane okna Recepcja budynkowa Recepcja budynkowa Gotowe do wejścia Gotowe do wejścia Krótka umowa Krótka umowa plus Wyślij sobie ofertę

Postindustrialna przestrzeń w sercu Zabłocia, które wyróżnia się pod względem wygody zamieszkania oraz komfortu pracy.
Budynek ten został poddany kompleksowej rewitalizacji, przywracając historyczny wygląd i uwzględniając zabytkowe detale, dzięki czemu łączy w sobie nowoczesność z przeszłością. W inwestycji przewidziano 25 lokali, które z łatwością można dostosować do potrzeb najemców.

Biuro o powierzchni własnej 173 m2 znajduje się na 1. piętrze. Na przestrzeń tą składają się pomieszczenia typu open space, gabinety oraz aneks kuchenny. Całość wykończona i gotowa do wejścia.

W lokalu wykonano podejście wody, odpływ oraz siłę pod podgrzewacz elektryczny. Ogrzewanie z sieci MPEC. Sanitariaty znajdują się w częściach wspólnych.

Istnieje możliwość wynajęcia innych metraży.

Przedstawione oferty mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Wszystkie ceny podane są jako netto, mogą się różnić w zależności od części wspólnych piętra i budynku.

Kraków

Cześć!
Chętnie pomogę,
Łukasz Kąpielewski

telefon 536 076 871

napisz e-mail napisz e-mail

zostaw namiary zostaw namiary

ZOBACZ PODOBNE FASONY
zadzwoń zadzwoń napisz [email protected] wypełnij wypełnij