651 m2, biuro do wynajęcia - Kraków - Kraków-Podgórze - 13811/4651/OLW | www.biuronamiare.pl
Kategoria: Na każdą kieszeń Nr: 13811/4651/OLW
 
Biuro do wynajęcia O powierzchni: 651.2 m2 Czynsz 10 EUR/m2 (29 630 zł) Koszty ekspl.: 11 zł/m2 (7 163 zł) Atuty: Klimatyzacja Klimatyzacja Winda Winda Ochrona Ochrona 	Otwierane okna Otwierane okna Parking Parking Gotowe do wejścia Gotowe do wejścia plus Wyślij sobie ofertę

Nowoczesny biurowiec klasy B znajdujący się w dzielnicy Podgórze, w bliskim sąsiedztwie ulicy Wielickiej.Budynek dysponuje dużą ilością miejsc parkingowych, klimatyzacją, recepcją, ochroną, kontrolą dostępu oraz windami osobowymi. Położenie biurowca zapewnia dogodny dojazd do centrum oraz najważniejszych instytucji administracyjnych, biznesowych i kulturalnych miasta. Bliskość autostrady A4 gwarantuje także znakomite połączenie z Portem Lotniczym w Balicach.

Powierzchnia w układzie mieszanym open space i gabinety. Układ zostanie dostosowany do potrzeb przyszłego najemcy.Wynajmujący proponuje budżet na wykończenie powierzchni w ramach 5 letniej umowy najmu.Możliwość wynajęcia do 30 miejsc parkingowych przed budynkiem na preferencyjnych warunkach.

Przedstawione oferty mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Wszystkie ceny podane są jako netto, mogą się różnić w zależności od części wspólnych piętra i budynku.

Kraków

Podgórze

Cześć!
Chętnie pomogę,
Alexandra Kwapisiński

telefon 535 860 732

napisz e-mail napisz e-mail

zostaw namiary zostaw namiary

ZOBACZ PODOBNE FASONY
zadzwoń zadzwoń napisz [email protected] wypełnij wypełnij